Letiště ve Vídni (Flughafen Wien)

Nejlevnější parkování

V ostatních případech Vám můžeme zajistit zdaleka nejlevnější parkování v širším okolí letiště. Parkoviště se nachází asi 3 km od letiště. Přímo k letišti se pak dostanete letištním autobusem zdarma (Airport-Shuttle). Ten jezdí 24 hodin denně po 15ti nebo 20ti minutách a je zcela zdarma. Parkování za uvedené ceny je u nás třeba objednat dopředu prostřednictvím našich pracovníků:

Délka parkování Naše cena
8 dní 1350 Kč / 50 €
15 dní 1700 Kč / 63 €

Letiště Vídeň - parkování

Parkování přímo u letiště

Přímo u letiště se nachází asi 15000 parkovacích míst. Tato místa není možné rezervovat předem. Cenově nejvýhodnější parkování naleznete na parkovišti C. To se nachází několik minut chůze od obou terminálů.

Délka parkování Cena v EUR
1 týden 99,50 €
2 týdny 147,00 €
3 týdny 196,70 €

Parkování u letiště — online rezervace

Online rezervaci parkování můžete provést sami přes internet (potřebujete pouze platební kartu pro úhradu): Rezervace výhodného parkování u letiště online. Tato parkoviště se nachází většinou 10-15 minut jízdy od letiště. Součásti rezervace je i bezplatná doprava mikrobusem na letiště při cestě tam a při návratu zpět na parkoviště. Rovněž zde najdete možnost online rezervace velmi výhodného ubytování na 1 noc před odletem včetně parkování po celou dobu Vaší dovolené. Pokud máte u Airstop.cz objednaný zájezd nebo letenku a nechcete si parkování objednávat sami, obraťte se prosím telefonicky nebo emailem na naše pracovníky.

Doprava autem

Při cestě z České republiky do Vídně máte možnost širšího výběru, při čemž záleží, z kterého koutu České republiky vyjedete. Nejrychlejším způsobem bývá cesta z D1. Touto se napojíte na D2, D4 a odtud na A4. Zde již stačí pouze sledovat sjezd Flughafen, který Vás navede přímo k letišti. Trasu si co nejpohodlněji můžete naplánovat na www.cz.map24.com.

Doprava do Vídně vlakem

Z České republiky se dopravíte vlakem na nádraží ve Vídni většinou ze směru od Břeclavi. Spoje z Prahy či Brna končí na nádraží Wien Meidling a jezdí v pravidelných intervalech. Z nádraží je možné se na letiště dopravit prostřednictvím oblastních autobusů, jež jezdí v půlhodinových intervalech, při čemž poslední vyjíždí ve 23:00. Dopravní spojení si můžete naplánovat na idos.cz.

Doprava autobusem do Vídně

Autobusové spojení z České republiky do Vídně nabízí více dopravců. Vybrat si můžete přímý spoj či spoj s přestupem. Spoje, které vyjíždí z Prahy, končí ve většině případů v zastávce Station Erdberg. Odtud je pak třeba využít spoje městské hromadné dopravy. Spoje od společnosti Eurolines s odjezdem z Brna končí přímo na letišti. Vaši cestu si můžete naplánovat prostřednictvím stránek idos.cz.

Doprava na letiště z autobusového/vlakového nádraží

Spojení mezi hlavními dopravními uzly ve Vídni a letištěm zajišťují Vienna Airport Lines. Rozpis a jízdní řády naleznete na stránkách viennaairport.com.

Přihlášení

 

Zapomenuté heslo

 

Přihlašte se a získejte přístup k speciálním nástrojům a slevám! Nemáte účet? Zaregistrujte se!