Výběr oblasti
Last minute
Výběr destinace
Bulharsko
Výběr hotelu
Výběr termínu
Objednávka
Potvrzení objednávky
Last minute zájezdy & dovolená

Bulharsko

Destinace Cena od

Sofie

  • 125 hotelů
  • 17 °C vzduch
7 811 Kč
€ 282

Varna

  • 286 hotelů
  • 21 °C vzduch
  • 17 °C voda
  • 2:05 hodiny
9 529 Kč
€ 344

Bulharsko a východní Evropa

Říkáte si, že byste do Bulharska nikdy nejeli? Ale proč? Protože je to postkomunistická země ve východní Evropě? Od roku 1990 je Bulharsko demokratickou republikou, je členem NATO i EU. Nenechte se ovládat předsudky. Nechte Bulharsko, aby na Vás zapůsobilo samo. Lidé, kteří do Bulharska jezdí, jej nazývají zemí, která Vám vyčistí duši. Bulharsko je na čtvrtém místě v seznamu UNESCA co do počtu kulturních a historických památek. Nestačí Vám to?

Dovolená v Bulharsku vychází levně

Bulharsko last minute skrývá mnohá překvapení. Například v Černém moři můžete potkat delfíny i tuleně. Americká expedice v Černomoří hledá ztracenou Noemovu archu. Hlavní město Sofie je jediným hlavním městem v Evropě, kde v těsné blízkosti vedle sebe stojí pravoslavný, protestantský, evangelický a katolický kostel, synagoga i mešita. V 9. století měla Bulharská říše společnou hranici s Velkou Moravou na území dnešního Slovenska a Maďarska.

Znovuobjevené Bulharsko

Last minute Bulharsko je překrásná země, která opět začíná být znovuobjevována turisty. Krásné čisté pláže, pro Čechy velmi příznivé ceny, kvalitní ubytovaní a stále stoupající kvalita služeb dělají z Bulharska jednu z turisticky nejvyhledávanějších zemí k prožití vysněných prázdnin. Pověstná přívětivost a pohostinnost místních obyvatel Vás překvapí na každém kroku. Objevte znovu kouzlo skvělé dovolené v zemi zvané Bulharsko.

Dovolená last minute

Bali, Bulharsko, Dominikánská republika, Dubaj, Egypt, Hurghada, Kanárské ostrovy, Keňa, Kuba, Madeira, Maledivy, Mauricius, Mexiko, Spojené Arabské Emiráty, Sri Lanka, Thajsko, Tunisko, Turecko, Řecko

Last minute Bulharsko

Přihlášení

 

Zapomenuté heslo

 

Přihlašte se a získejte přístup k speciálním nástrojům a slevám! Nemáte účet? Zaregistrujte se!