Výběr oblasti
Last minute
Výběr destinace
Dominikánská...
Výběr hotelu
Výběr termínu
Objednávka
Potvrzení objednávky
Last minute zájezdy & dovolená

Dominikánská republika

Destinace Cena od

Puerto Plata

 • 72 hotelů
 • 31 °C vzduch
 • 29 °C voda
 • 10:10 hodin
22 797 Kč
€ 823

Punta Cana

 • 178 hotelů
 • 31 °C vzduch
 • 29 °C voda
 • 10:40 hodin
23 545 Kč
€ 850

Santo Domingo

 • 40 hotelů
 • 31 °C vzduch
 • 28 °C voda
 • 10:40 hodin
23 185 Kč
€ 837

Dominikánská republika s ČESKÝM DELEGÁTEM !!!

Pro klidný pobyt v Dominikánské republice vám zajistíme ZDARMA český delegátský servis jako doplněk nad rámec služeb pořádající cestovní kanceláře. Českého delegáta je možné zajistit pro tyto oblasti: Punta Cana, Juan Dolio, Boca Chica. Více informací českému delegátovi...

Dominikánská republika jako ideální dovolená

Hledáte ten pravý tropický ráj? V tom případě už hledat nemusíte, neboť jste jej našli. Dominikánská republika last minute totiž opravdu připomíná ráj. Dominkánská republika leží na východě ostrova Hispaniola jako součást Velkých Antil. Břehy ostrova omývá ze severní strany Atlantský oceán a ze strany jižní pak Karibské moře.

Proč Dominikánská republika last minute?

V posledních letech se Dominikánská republika stává velmi oblíbenou a především vyhledávanou turistickou last minute destinací. Potkáte se zde nejen s Američany, ale čím dál tím více i s Evropany. A proč? Vysvětlení je nasnadě. Zdejší prosluněné pláže s jemným bílým pískem omývají vlny tyrkysové vody a lemují je majestátní palmy. Dominikánská republika last minute vás překvapí svou pestrostí. Dominikánská republika vám může nabídnout malebnou lidovou architekturu spojenou s historickými památkami. V horských oblastech se můžete seznámit také s bujnou vegetací deštného pralesa.

Dominikánská republika levně

Místní obyvatelstvo oplývá přívětivostí, prakticky stále se na vás lidé budou usmívat. Nepochybně vám také zachutná zdejší kuchyně, především pak kulinářské speciality. Dovolená v Dominikánské republice přináší skvělý relax spojený se zážitky, které jen tak nezapomenete. Ačkoliv se Dominikánská republika zdá být jako luxusním místem pouze pro vyvolené, opak je pravdou. Dominikánská republika dovolená vychází skrze Airstop.cz a německé cestovní kanceláře opravdu levně. Toužíte-li po skutečném luxusu, zvolte pláže Playa Dorada, které jsou známé jako „Zlatá pláž“. Rozkládají se na severu u luxusních center a hotelů. Naleznete zde golfové hřiště a jezdecké stáje. Hlavní město Santo Domingo je nejstarším městem amerického kontinentu. Nechte na sebe dýchnout jeho historii. Dovolená v Dominikánské republice a naše cestovní kancelář, to je spojení, které vám zařídí skvělé zážitky z dovolené.

Dovolená last minute

Bali, Bulharsko, Dominikánská republika, Dubaj, Egypt, Hurghada, Kanárské ostrovy, Keňa, Kuba, Madeira, Maledivy, Mauricius, Mexiko, Spojené Arabské Emiráty, Sri Lanka, Thajsko, Tunisko, Turecko, Řecko

Last minute Dominikánská republika

Přihlášení

 

Zapomenuté heslo

 

Přihlašte se a získejte přístup k speciálním nástrojům a slevám! Nemáte účet? Zaregistrujte se!