Výběr oblasti
Last minute
Výběr destinace
Mexiko
Výběr hotelu
Výběr termínu
Objednávka
Potvrzení objednávky
Last minute zájezdy & dovolená

Mexiko

Destinace Cena od

Cancun

  • 474 hotelů
  • 31 °C vzduch
  • 28 °C voda
  • 12:05 hodin
19 335 Kč
€ 698

Mexiko dovolená last minute

Mexiko láká turisty z celého světa především na svou bohatou historii, která je spjata s pozůstatky starých indiánských civilizací – např. Mayů a Aztéků. Monumentální pyramidy či ruiny starých měst jsou v současné době již obklopeny tropickou vegetací. A právě pyramidy v Mexiku každoročně navštíví davy turistů. Využijte naší nabídky Mexiko last minute a užijte si skvělé zážitky i vy.

Dovolená v Mexiku

Kontrasty, se kterými se setkáte právě v Mexiku, vás mohou překvapit. Mexické pobřeží nabízí různé druhy pláží – některé z nich jsou doslova přeplněny turisty, samozřejmě však můžeme najít i takové pláže, kde budete prakticky sami. Stačí si pouze vybrat tu variantu, která vám vyhovuje více. Dovolená Mexico s naší cestovní kanceláří, to je jistota příjemné dovolené.

Mexiko last minute s Airstop.cz

Karibik s německými cestovními kancelářemi přináší skvělé možnosti jak si užít dovolenou. Krásná mexická pobřeží jen lákají k tomu, abyste v naší nabídce Mexiko last minute našli přesně vaše představy ideální dovolené. 

Mexiko nám nabízí pestrobarevnou směs indiánské, evropské a americké kultury. I přes krutou španělskou kolonizaci si místní obyvatelstvo zachovalo národní identitu, a proto i v dnešní době dýchne na návštěvníky kouzlo a síla prastarých mýtů a legend. Přestože prakticky všichni obyvatelé jsou věřící, především obyvatelé indiánského původu často vnímají křesťanství lehce smíšené se starou mytologií.

Dovolená last minute

Bali, Bulharsko, Dominikánská republika, Dubaj, Egypt, Hurghada, Kanárské ostrovy, Keňa, Kuba, Madeira, Maledivy, Mauricius, Mexiko, Spojené Arabské Emiráty, Sri Lanka, Thajsko, Tunisko, Turecko, Řecko

Last minute Mexiko

Přihlášení

 

Zapomenuté heslo

 

Přihlašte se a získejte přístup k speciálním nástrojům a slevám! Nemáte účet? Zaregistrujte se!