Výběr oblasti
Last minute
Výběr destinace
Tunisko
Výběr hotelu
Výběr termínu
Objednávka
Potvrzení objednávky
Last minute zájezdy & dovolená

Tunisko

Destinace Cena od

Enfidha

  • 165 hotelů
5 956 Kč
€ 215

Monastir

  • 97 hotelů
  • 26 °C vzduch
  • 22 °C voda
  • 3:15 hodiny
5 623 Kč
€ 203

Proč do Tuniska a Maroka? Přece za exotikou.

Hlavním důvodem, proč se vypravujeme do Afriky je přece exotika. Tunisko stejně jako Maroko nám mohou nabídnout krásy tajemného islámského náboženství, aniž by nás ohrožovala jeho radikální stránka. Jde o liberální země plné kulturních a přírodních krás.

4 důvody proč na dovolenou do Tuniska

V Tunisku je teplo – i v lednu je tady příjemná teplota pro dovolenou a na druhé straně v létě nemusíte mít obavu, že se tady upečete.

V Tunisku je levně - Tunisko je rozvojová země, takže má laciné vstupy a práci. Můžete si dovolit i jízdy taxíkem nebo aspoň louagí. Dá se tady výhodně nakupovat.

Tunisko je blízko – let z Prahy či z Brna trvá jen něco málo přes dvě hodiny, ani si pořádně nestihnete vychutnat svačinu a kafe a už přistáváte.

Tunisko nabízí krásné historické památky – můžete zde navštívit Kartágo, Douggu či El Jem a zdejší koloseum.

3 důvody proč zvolit Maroko

Maroko je zemí starobylé kultury - bohatá historie, nádherná starověká a středověká města jako Marrákeš, Fés a mnohá další, vyspělá kultura, přírodní krásy, to vše vám tato země může nabídnout.

Maroko je kontrast pouště a oceánu – západní pobřeží Maroka bičují vlny atlantského oceánu a na severu zase Středozemní moře. Písečná poušť je charakteristická spalujícím vedrem. Ale nádherná příroda vás čeká na každém kroku.

Maroko je Orient - Maroko představuje jednu z nejsnazších cest jak poznat a propadnout kouzlu Orientu. Dříve francouzská kolonie v sobě mísí africkou, arabskou i evropskou kulturu. Maroko je země plná kontrastů moderního světa, zajímavých lidí, starobylé kultury i krásné přírody.

Dovolená last minute

Bali, Bulharsko, Dominikánská republika, Dubaj, Egypt, Hurghada, Kanárské ostrovy, Keňa, Kuba, Madeira, Maledivy, Mauricius, Mexiko, Spojené Arabské Emiráty, Sri Lanka, Thajsko, Tunisko, Turecko, Řecko

Přihlášení

 

Zapomenuté heslo

 

Přihlašte se a získejte přístup k speciálním nástrojům a slevám! Nemáte účet? Zaregistrujte se!