Sea Magic Resort

Sharm El Sheikh, Egypt

Celkový dojem z dovolené dobrý, pláž a moře skvělé, lidé super. Zábava ve stylu zabav se sám, organizačně bez problémů. Domluvíte se anglicky, německy, rusky, egypsky.Jela bych znovu, kvůli místu a lidem.Teď už bych věděla co a jak.)))

Karin Mutinová (Květen 2011)

Celkově (5/6) Služby hotelu:
Pláž a okolí:
Hotely:
Shrnutí dovolené:
Sport a zábava:

Pořadatel: Frosch Touristik - FTI

Shrnutí dovolené

Zdržovali jsme se jen v hotelu, který byl rozlehlý s hezkou zelení a různými zákoutími. Pro Tenisty, tenisové kurty jsou mimo areál hotelu v dezolátním stavu, ale v případě nouze se to dá.

Služby hotelu

Celkově jsem byla spokojena, i když 5 hvězd co se týče ubytování a jídla bylo nadhodnoceno. Personál v restauracích i mimo vstřícný. Ubytování i odlet byl bez problémů, až na to, že delegát, který měl na starost časy odletů, jaksi pozapomněl vyvěsit v kolik hodin je odlet. Ale hotel vše zajistil.

Hotely

Pokoj max. 3,5 hvězdy, vše vyvažoval uklízeč, který se snažil a byl opravdu moc milý. (Možná i díky bakšišům) Na pokoji byli moskyti, na které prostředky proti komárům nezabítaly. Takže přes noc puštěná klimatizace- trochu hlučná, pro Ty s lehčím spaním doporučuji špunty do uší a nějaké prostředky. Okno nedoporučuji otvírat. Mimo moskyty se v noci dle pupínků na nohách zřejmě vyskytoval na pokoji i jiný hmyz?? Nic jsme nikde neviděli, ale svědivé štípance byly...Celkem dost protíkal strop v koupelně, při zapnuté klimatizaci, řešili jsme to jako správní češi, podstavenými odpadkovými koši.Celkem úspěšně))) Postel trochu proležená, připadala jsem si jako ve filmu rodiny Adamsovy. Jinak trezor na pokoji, lednice a televize v pořádku.

Sport a zábava

Sportovní aktivity: 2x denně plážový volejbal, pokud se sejde dostatečné množství hráčů, jóga. Zdarma ping pong, doporučuji vlastní pálky,fitness - celkem dobře vybavené. Za peníze, biliárd, potápění, masáže. Masáže se dají usmlouvat z 60 dolarů na 25. Stojí za to.

Pláž a okolí

pláž byla členitá, se spousty zákoutí, spousta lehátek, slunečníků.Vstupy do vody po molech i přímo z břehu.Určitě s sebou boty do vody.3 plážové bary. Veškeré občerstvení i voda se vydávala až po 10.hodině ranní. Do 10 hod. chtěli vše platit.Kokteily chtěli zaplatit. Takže doporučuji se zásobit pitnou vodou))) Kdo je ubytovaný v budově hotelu, na pláž jezdí autobus. WC jsou u pláží jen 3 na celý resort.Prostřední WC jen pro hodně otrlé)))

Další recenze

Termín: Květen 2011

Areál hotelu včetně zahrad udržován a čistý, možnost nákupu v nákupní galerii, krámky značně předražené, bary a restaurace v areálu v dostatečném množství. Pokračování recenze Roman Mašín

Termín: Leden 2011

Recenze

Úvod

Afrika (vše)

Baleárské ostrovy (vše)

Bulharsko (vše)

Dominikánská republika (vše)

Egypt (vše)

Gambie (vše)

Indický oceán (vše)

Itálie (vše)

Kanárské ostrovy (vše)

Kapverdské ostrovy (vše)

Karibik (vše)

Kuba (vše)

Kypr (vše)

Maroko (vše)

Mexiko, Jižní Amerika (vše)

Portugalsko, Madeira (vše)

Spojené Arabské Emiráty (vše)

Tanzánie (vše)

Thajsko (vše)

Tunisko - Maroko (vše)

Turecko (vše)

USA (vše)

Venezuela (vše)

Zbytek Evropy (vše)

Zbytek středomoří (vše)

Řecko (vše)

Řecké ostrovy (vše)

Španělsko pevnina (vše)

Přihlášení

 

Zapomenuté heslo

 

Přihlašte se a získejte přístup k speciálním nástrojům a slevám! Nemáte účet? Zaregistrujte se!