13 nejlépe hodnocených hotelů v Turecku s Aquaparkem

Publikováno 16.07.2019

Turecká riviéra je krásná po celý rok a nabízí s každým ročním obdobím nové možnosti využití. Nejvíce však samozřejmě láká přes 200 pláží této oblasti.
Vysoká kvalita vody a skvělé hotely za jedinečné ceny. Hotely jsou často vysoké kvality a tak se rozhodně vyplatí jim věnovat pozornost. Chtěli bychom Vám proto představit výběr těch nejlepších hotelů, které mají rodinné využití. Níže naleznete dvanáct hotelů s výborným hodnocením a nejlepšími skluzavkami.
Některé hotely dokonce mají vlastní aquaparky, které zaručí jedinečnou rodinnou zábavu.

1. Güral Premier Resort Tekirova - 27 skluzavek, 92% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/kemer-beldibi/tekirova/gural-premier-tekirova/

Hotel má jeden z největších komplexů vodní zábavy a celkem 27 skluzavek. Má výtečné hodnocení a svým klientům chce, poskytnou jedinečný zážitek během jejich pobytu. Velký komplex aquaparku poskytuje zábavu všem věkovým kategoriím a nabízí také hlídání dětí ve věku 4 až 12 let. O prázdninách poskytuje i klub pro teenagery. Nabízí také velké dětské hřiště, herní pokoj, minidisco a dětskou animaci. Celý areál hotelu se nese v duchu moderní osmanské architektury a areál leží přímo u moře uprostřed přírody. Pokud si budete chtít odpočinout od moře, tak můžete navštívit jeden z mnoha bazénů, které nenechají otevřená žádná přání. O gastronomické zážitky se postará jedna z šesti restaurací, které nabízejí exotickou i evropskou kuchyni. Pro milovníky sportu nabízí hotel windsurfing, plachtění, potápění, jetski, posilovnu, aerobik a mnoho dalších sportů. Rozhodně také nezapomeňte navštívit místní wellness, které dopomůže Vaší kompletní relaxaci.

2. Güral Premier Hotel Belek - 16 skluzavek, 90% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/antalya-belek/belek/gural-premier-belek/

Jedinečné hodnocení má i tento hotel. Rodinný hotel nabízí golf, sport, aquapark a tenis. Dokonce se v areálu hotelu koná Güral Tennistreff, jeden z největších tenisových kempů Evropy. Nachází se na jednom z nejkrásnějších míst v Turecku a jenom jeden kilometr od města Belek. Pro rodiny nabízí hotel hlídání pro děti mezi 4 a 12 lety a existuje i klub pro teenager a dětskou animaci. Hotel se také nachází přímo na pláži, což je další výhoda tohoto komplexu. O zábavu dospělých se postará diskotéka, noční klub, amfiteátr či několik různých barů a vybrat si můžete i z pěti interkontinentálních restaurací. I wellness nabídka je opravdu veliká a tak si po dlouhém dnu na pláži si můžete odpočinout v hamam, parní sauně, bio sauně či normální sauně nebo si dopřát jednu z mnoha wellness procedur jako masáže nebo kosmetické procedury. V tomto hotelu je postaráno o každou generaci a rozhodně uspokojí milovníky absolutní relaxace.

3. The Land of Kegends Theme Park - 72 skluzavek, 90% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/antalya-belek/kadriye/rixos-world-hotel/

Tento hotel kombinuje obrovský aquapark se zábavným parkem. K hotelu patří bazény, horská dráha, pohádkové jezero, pohádkový les, džungle, umělá pláž, divoká řeka, umělé vlnobití, ale také luxusní spa, nákupní centrum a kino sál. Nevýhodou tohoto hotelu je, že se nachází dál od pláže a momentálně nenabízí all inclusive. Pokoje jsou zařízené ve vkusném fantasy stylu, který okouzlí jak děti, tak dospělé. Jelikož se hotel orientuje převážně na rodiny, tak v pokojích naleznete jak satelitní televizi, tak i playstation. O gastronomii se v hotelu starají 4 restaurace a nabízejí i stravu pro vegetariány. Tento hotel je rozhodně jedinečným zážitkem pro celou rodinu.

4. Liberty Hotel Lykia Ölüdeniz - 18 skluzavek, 88% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/dalyan-dalaman-fethiye-oludeniz-kas/oludeniz-beach/liberty-hotel-lykia/

Tento krásný hotel se nachází u lykijského pobřeží mezi šumivými piniovými lesy a tyrkysovým mořem. Jeho aquapark patří mezi ty nejkrásnější. Hotel samotný leží u oblázkové pláže a pouze tři kilometry je vzdálená známá pláž Ölü Deniz. Nabízí péči o děti ve věku od 6 měsíců do 18 let. Poskytuje také dětskou animaci, herní pokoj a již zmíněný aquapark. Ve své nabídce má také diskotéku a noční kluby. Hotel nabízí 6 bazénů pro děti, infinitypool od 16 let a jeden velký bazén. Ve své nabídce má tedy celkem 11 bazénů. Hotel poskytuje také exkluzivní výběr mezinárodních restauraci a přes devět barů. Jako třešničku můžete navštívit vinárnu s vybranými víny. Můžete využít také sportovní nabídku a navštívit můžete hodinu zumby, aerobiku, jógy, pilates, bodywork nebo si zahrát fotbal, volejbal, minigolf nebo ping pong. Wellness areal je přístupný od 9 do 21 hodin a nabízí masážní sprchy, hotstone masáže, masáž reflexních zón na nohách, čokoládovou masáž, hamam a mnoho dalších relaxačních procedur.

5. Ali Bey Club and Park - 25 skluzavek, 88% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/side-alanya/kizilagac/ali-bey-club-manavgat/

Tento hotel se skládá z dvou částí a to Bey Club a Bey Park. Tyto komplexy můžete využívat dohromady a hotel se nachází přímo u moře. Patří k největším rodinným hotelům v Turecku a je známý díky svému výbornému jídlu. Aquapark má rozlohu 25 000 metrů čtverečních. Hotel má 19 velkých skluzavek a ještě několik menších, které poskytují zábavu celé rodině. Animace se zaměřuje na děti a dospělé. Hlídání dětí hotel nabízí pro děti ve věku 4 až 17 let. Můžete využít i jeden z mnoha sportovních programů jako fotbal camp, klub plavání, dětskou diskotéku, tenis nebo dětská hřiště. Hotel dále nabízí diskotéky, karaoke, muzikálová vystoupení, djs a pool party. All inclusive nabídka platí 24 hodin denně.

6. Club Marvy by Paloma - 12 skluzavek, 87% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/kusadasi-didyma/ozdere/paloma-club-sultan/

Marvy je rozhodně nejstylovější hotel z naší nabídky. Marvy jsou jedinečné pokoje, stylové zařízení a vytříbené lokální biopotraviny. Tento pětihvězdičkový hotel si zakládá na nejvytříbenějším konceptu a přímo u pobřeží poskytuje 12 skluzavek, krásný infinitypool a boho club. Hotel nabízí lokální potraviny z vlastní biofarmy a poskytuje velkou nabídku také pro vegetariány a vegany. Pravidelně vystupují také djs, konají se plážové party nebo koncerty a můžete také využít obrovskou nabídku sportovních aktivit. V nabídce je také wellness jako hamam a sauna.

7. Delphin BE Grand Resort - 16 skluzavek, 87% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/antalya-belek/lara/botanik-exclusiv-resort-lara/

Aquapark má rozlohu 1000 metrů čtverečních. Ten doplňuje překrásnou pláž a hotelové bazény. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších hotelů na turecké riviéře a poskytuje veškerý komfort. Nachází se také pouze 30 minut od letiště. Hotel nabízí wellness jako saunu, masáže, hamam, kadeřnictví a také obchody, různé bazény i animační program. Pro nejmenší nabízí také animační program, minidisco a již zmíněné skluzavky v aquaparku. Hotel patří díky svému vkusnému zařízení mezi nejoblíbenější ubytování ve své lokalitě a rozhodně se vyplatí jeho návštěva.

8. Sueno Hotels Beach Side- 8 skluzavek, 85% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/side-alanya/sorgun/sueno-hotels-beach-side/

Tento pětihvězdičkový hotel nabízí vše, co si jen dokážete představit a se svými 8 skluzavkami je ideální pro všechny milovníky vodní zábavy. Hotel se vyznačuje svými velkými pokoji a polohou přímo u pláže. Nejdelší skluzavka je dlouhá 128 m. Dalším bonusem hotelu je, že nabízí hlídaní 24 hodin 7 dní v týdnu pro děti mezi 4 až 12 lety. Další výhodou hotelu je jeho blízkost k letišti, takže nepojedete dlouhou dobu transferem. Hotel dále nabízí kadeřnictví, bary, kino a babyservise. Výborně hodnocený hotel si zakládá na poskytnutí těch nejvyšších služeb.

9. Nirvana Lagoon Villas and Suites - 13 skluzave, 85% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/kemer-beldibi/beldibi/nirvana-lagoon-villas-suites-spa/

Hotel obklopený velkou zahradou a piniovým lesíkem se nachází přímo u oblázkové pláže. Pro děti nabízí hotel hlídání ve věku od 4 do 12 let, dětské hřiště, dětský bufet a také komplex skluzavek. Tento moderní a krásně zařízený hotel se nachází 16 km od města Kemer. Poskytuje bary, kadeřnictví, různé restaurace a kavárny. Můžete se zrelaxovat v jednom z bazénů a dopřát si k tomu osvěžující drink z pool bar nebo nechat doznít večer se skleničkou vína při poslechu živé hudby.

10. Vonresort Golden Beach - 13 skluzavek, 85% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/side-alanya/colakli/von-club-golden-beach/

Aquapark tohoto hotelu má rozlohu 10 000 metrů čtverečních a řadí se tak mezi jeden z největších. Nevýhodou tohoto hotelu je, že se nenachází přímo u pláže, ale cca 150 metrů od pláže a však je z našeho seznamu proto i jeden z nejvýhodnějších. Nabízí však pravidelnou dopravu přímo k pláži. Animační program je zajímavý pro děti a snaží se být co nejdecentnější pro dospělé, tak aby si mohli vychutnat nerušenou dovolenou. Nabízí také rozmanitou interkontinentální kuchyni, kterou si můžete vychutnávat při pohledu západu slunce na moři.

11. Kirman Belazur Resort - 9 skluzavek, 83% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/antalya-belek/bogazkent/kirman-hotels-belazur-resort-spa/

Pětihvězdičkový hotel nabízí all inclusive plus a proto je o Vás ve všech směrech během pobytu postaráno. Hotel také nabízí obrovské bazény a aquapark s devíti skluzavkami, spa a také hlídání dětí ve věku 4 až 18 let. Každý večer se konají různé tematické události jako minidisko. Během dne můžete také využívat úžasný animační program, který je samozřejmě zcela zdarma. Hotel leží přímo u soukromé pláže. Ta zajišťuje zcela nerušené soukromí. Ze sportovní nabídky můžete využít tenis, kulečník, ping pong, posilovny, aerobik nebo plážový volejbal. Nechte se okouzlit tímto hotelem a zažijte jedinečnou dovolenou.

12. Long Beach Resort Hotel - 10 skluzavek, 83% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/side-alanya/turkler/long-beach-resort-spa/

Hotel je opět v kombinaci se spa pobyty. Hotel nabízí jeden z největších aquaparků Turecka a je spojen se zážitkovým vodním parkem Sealanya Dolphinpaek Seapark. Ten nabízí mnoho dalších vodních aktivit. Je umístěn přímo na soukromé pláži a pro děti bude jedinečný zážitek jízda na horském kole nebo kolotoč. Večer poskytuje hotel zábavu dospělým ve formě diskoték nebo pěnových party. Děti mohou být hlídány a hotel pro ně nabízí 4 tematické bazény s názvy jako Pirate ship nebo Tropical Island. V hotelu samozřejmě naleznete i širokou nabídku wellness a sportovních aktivit a tak se v něm rozhodně nebudete nudit.

13. Aqua Fantasy Aquapark Hotel - 31 skluzavek, 83% celkové hodnocení

https://www.airstop.cz/dovolena/turecko/kusadasi-didyma/pamucak-selcuk/aqua-fantasy/

Tento hotel se zaměřuje zcela na rodiny. Proto hotel nabízí velký aquapark. Pro své hosty však má připraveno i dětská hřiště, hlídání dětí ve věku 4 až 12 let, mini fotbal a pomalu spadající pláž. Kulinářskou rozkoš 6 gastronomických restaurací, které se postarají o lahodné pokrmy. Večer můžete nechat vyznít v jednom z devíti barů. Celý komplex prošel renovací v roce 2018, takže poskytuje ten nejvyšší luxus.