Mauricius otevírá své hranice turistům!

Publikováno 06.08.2021

Mauricius otevírá své hranice turistům!

Mauricius leží v Indickém oceánu přibližně 1000 km východně od Madagaskaru. Tento ostrov se proslavil díky jedné z nejcennějších známek na světě. Dále samozřejmě také kvůli krásným plážím, které jsou pokryty bílým pískem, z jedné strany jsou lemovány palmami a z druhé tyrkysově modrým mořem. Jedná se tak o jednu z nejoblíbenějších destinací v Indickém oceánu.

Pro milovníky tohoto exotického ostrova máme dobré zprávy. Mauricius otevírá své hranice ve dvou fázích. Ta první již probíhá a to od 15.7. do 30.9., podmínky jsou rozdílné, pokud máte již ukončené očkování, stačí se ubytovat v certifikovaném hotelu a můžete si užívat pláže a hotelu. V průběhu pobytu budete muset doložit negativní PCR test. Pro neočkované osoby jsou podmínky přísnější a po příjezdu je čeká dvoutýdenní karanténa. Druhá fáze otevření hranic začne 1.10., zde jsou opět podmínky rozdílné pro očkované a neočkované. Plně očkovaným tak stačí předložit potvrzení o negativním PCR test (ne starší 72 h) a tímto mají celý Mauricius otevřený. Mohou tak cestovat volně po ostrově a jsou jim k dispozici veškeré turistické atrakce. Bohužel pro neočkované platí stejné podmínky jako je tomu v první fázi, tedy nástup do karanténního hotelu a v něm izolace po dobu 2 týdnů.

Pokud máte tedy ukončené očkování nebo nemáte problém podstoupit karanténu nic vám nebrání navštívit tuto exotickou destinaci a užívat si tak krásy celého ostrova umístěného v Indickém oceánu.

Naše nabídka zájezdů: Mauricius