Nejkrásnější hotely v Dubaji

Publikováno 18.09.2019

Dubaj, pulzující metropole Spojených Arabských Emirátu je známá jako Mekkou luxusu. Hotely vystaveny dle nejnovějších trendů kombinují lokální elementy a světový design. V dubaji jsou hotely rozhodně na jedné z nejvyšších úrovní a všechny oplývají obrovskou dávkou luxusu. I přesto bychom Vám chtěli představit výběr designových hotelů, které se rozhodně vyplatí navštívit. Tyto hotely si zakládají na své jedinečné realizaci a každý detail je sladěn. K tomu můžete očekávat jedinečný servis a gastronomické ultra zážitky.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/arabian-court-at-one-only-royal-mirage

Magický hotel nacházející se na úpatí dubajské palmy. Pokoje zařízeny jako pohádka Tisíc a jedna noc a k tomu rozsáhlý areál s jedinečnou zahradou a malebným uspořádáním bazénů. Těšit se můžete na výjimečné gastronomické zážitky v místních restauracích. Následně si můžete odpočinout v hotelovém wellness areálu. V tomto hotelu Vás čekají překrásná fotogenická zákoutí, ve kterých se budete cítit jak v orientální pohádce.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/al-maha-dubai-desert-conservation-reserve/al-maha-a-luxury-collection-desert-resort-spa

Tento hotel se nenachází u moře, ale v dubajské poušti. Duny, který obklopují tento okouzlující hotel vytvářejí zcela neznámou atmosféru a pocit, že se nacházíte v překrásné oáze. I zařízení hotelu vyzvedává arabskou slávu a bohatství. Hotelové pokoje připomínají stany pouštních karavan zařízen však nejvyšším luxusem. Pokud chcete zažít i jiné stránky Dubaje a ničím nerušený luxus, tak tento hotel rozhodně doporučujeme.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/grand-hyatt-dubai

Hyatt hotel je součástí světového řetězce hotelů, který si zakládá na nejluxusnějších hotelech. Jeho design je moderní, minimalistický a velice luxusní. Celý areál má moderní orientální nádech. Odpočívat můžete přímo u vody s výhledem na jedinečnou skyline Dubaje. Kousek od hotelu se nachází také světoznámý Wonderland Theme and Water Park, který rozhodně stojí za Vaší návštěvu. Hotel se hodí i pro rodiny s dětmi.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/jumeirah-beach/nikki-beach-resort-spa-dubai

Hotel se nachází přímo u pláže a jeho ničím nerušený design dokáže rozhodně zaujmout. Ubytování je poskytováno v pokojích i ve vodních vilách s vlastním bazénem a výhledem na moře. Luxusní minimalismus je motto tohoto hotelu. O gastronomický zážitek se postará několik restaurací různých chutí a stylů. Ubytovat se můžete buď v pokojích, suite nebo ultra suite, které jsou opravdu nádherné. Nechte se okouzlit tímto plážovým hotelem a zažijte jedinečnou dovolenou.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/al-maha-dubai-desert-conservation-reserve/bab-al-shams-desert-resort-spa

Tento hotel se nachází ve vnitrozemí a highlightem tohoto hotelu je infinity pool s výhledem do pouště. Zařízení kombinuje modernitu a stylovou tradici. Nabízí překrásný wellnes jako Satori Spa, parní saunu, odpočívárny a masáže. To vše v orientální atmosféře tohoto krásného hotelu.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/renaissance-downtown-hotel-dubai

Renaissance Dowton je jeden z nejstylovějších hotelů. Každý jeho roh je fotogenický. Od lobby, která je držená v zlato černých barvách a lustr připomíná kostru pravěkého zvířete po bazény, které se nacházejí na střeše, a můžete plavat s výhledem na nejvyšší budovu světa. Pokoje jsou velice moderní a po celém hotelu můžete objevovat překrásné umění. Oba bazény ve vyšších patrech hotelu pouze umocňují jedinečný luxus tohoto hotelu.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/the-address-downtown-dubai

Vkusně opulentní luxus francouzského palácového stylu naleznete v hotelu Habtoor palace. Hotel se nachází přímo v centru města a o gastronomický zážitek se postará jedna z osmi restaurací. Odpočinout si můžete v jednom ze dvou bazénů, které poskytuje hotelový areál. V hotelu jsou použiti pouze nejvybranější materiály jako mramor a vybrané dřeviny, které dokreslují subtilní vkusnost tohoto hotelu.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/the-fairmont-dubai

Srdcem tohoto hotelu jsou stylové bazény přímo na střeše. V noci jsou osvíceny a hrají tak různými barvami. Osvícení zdůrazňuje krásné ornamenty na dně bazénu. I pokoje jsou samozřejmě vkusně zařízeny. Ze střechy hotelu máte jedinečný výhled na dubajskou skyline, kterou můžete spatřit i z Vašich pokojů.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/burj-al-arab-jumeirah

Burj al Arab je jeden z nejluxusnějších hotelů na celém světě a je také znám pod přezdívkou plachetnice. Naleznete v něm jen nejluxusnější materiály jako zlato a arabské látky, které naplní představu o orientálním snu. Nachází se přímo u pláže. V hotelu naleznete také wellness, aquapark, vytápěný nebo dle potřeby chlazený bazény. Zajímavostí tohoto hotelu jsou bazény přímo na střeše s vyhlídkou na celou Dubaj.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/w-dubai-the-palm

W Dubai se nachází přímo na vrcholku palmy. Jedná se o velice moderní hotel postavený v bílé barvě s barevnými detaily. To vytváří krásně čistý design. Nachází se přímo na pláží a byl otevřen teprve tento rok. Nabízí šest interkontinentálních restaurací a tak můžete ochutnat například japonskou, korejskou nebo italskou kuchyni. V ceně pobytu je také AWAY Spa, parní sauna nebo sauna.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/armani-hotel-dubai

Předposlední hotel v našem seznamu je luxusní Armani hotel. Jak již jméno naznačuje, tak je zařízen přímo italským módním gigantem. Hotel se nachází v nejvyšší budově světa Burdž Chalífa a byl otevřen v roce 2010. Je také vybaven nábytkem Armani/Casa a interiéry byli navrženy přímo Giorgiem Armani. Přímo v budově se nachází světoznámá Dubai Mall a také největší fontána světa. Hotel je zařízen v zemitých tónech se vkusnými detaily. Během celého pobytu je Vám k dispozici Lifestyle Manager, který splní Vaše přání.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/jumeirah-beach/nikki-beach-resort-spa-dubai

Nikki beach je poslední hotel z našich doporoučení. Jeho architektonický styl připomíná hotely na Mykonosu. Bílá, modrá a hodně vzdušné prostory. Interiér je prostorný a držený v zemitých barvách za použití materiálů jako dřevo, kámen a cihla. To vytváří velice příjemný interiér, který je teplý a však luxusní. Občerstvit se můžete v lahodných hotelových restauracích a následně si odpočinout v hotelovém wellness. To obsahuje sauny, hammam, parní saunu, ledovou sprchu a relaxační prostor. Hotel se také nachází přímo u vody, takže nic nebrání rannímu koupání s výhledem na celou Dubaj.