Neokoukaný Zakynthos

Publikováno 11.11.2016

Hledáte neokoukanou destinaci pro svou letošní dovolenou? Poznejte perlu Jónských ostrovů – ostrov Zakynthos. Tento řecký ostrov není tak známý jako jiné řecké ostrovy, ale nabízí opravdu jedinečné podmínky pro vaši dovolenou.

Zakynthos vás zcela jistě okouzlí svou malebnou krajinou a nádhernými plážemi, které jsou jako vystřižené z katalogů cestovních agentur. Azurové moře a čisté pláže obklopené krásnou přírodou.

Nejoblíbenější turistickou destinací ostrova Zakynthos je letovisko Laganas, které najdete v jižní části ostrova. Jedná se o luxusní turistické letovisko, které nabízí služby vysokého standardu. Na ostrově Zakynthos najdete i méně turisticky vytížená letoviska a oblasti, jako je například letovisko Alykes nebo oblast Vassilikos. Ať už tedy hledáte klid nebo zábavu, určitě si vyberete.

V každém koutě ostrova Zakynthos na vás bude dýchat jedinečná řecká atmosféra. Nezapomeňte ochutnat originální pokrmy a nápoje. Řecká kuchyně je velice chutná. Navštívit můžete také svérázné horské vesničky. Za návštěvu rovněž stojí například Byzantské muzeum, Modrá jeskyně nebo zátoka Porto Vromi. Svou dovolenou na Zakynthos si můžete vychutnat v době od dubna do října, kdy probíhá hlavní sezóna.