Smaragdový ostrov Korfu

Publikováno 17.09.2016

Smaragdový ostrov se přezdívá jednomu z nejkrásnějších řeckých ostrovů - Korfu, který je také nejzelenější ze všech řeckých ostrovů. Pokud vás tedy láká jedinečná příroda pro strávení příjemné dovolené, bude Korfu tou správnou volbou. Vyberte si z naší nabídky dovolenou na Korfu a užívejte si.

Na Korfu můžete najít stovky a tisíce zajímavých druhů rostlin i živočichů. Kromě krásné přírody však na Korfu najdete také vybavená turistická letoviska, kde se o vás při vaší dovolené postarají jako o krále. Dovolená na Korfu s německými cestovkami je tou nejlepší volbou.

Na co dalšího se můžete při návštěvě Korfu těšit? Celé pobřeží tohoto ostrova je lemováno jedinečnými plážemi. Tyto pláže jsou jak písečné, tak i oblázkové. Můžete si tak najít pláž s povrchem, který vám bude vyhovovat. Na plážích si užijete spoustu zábavy. Najít si však můžete také odlehlejší lokality, kde budete moci nerušeně relaxovat. Korfu je také skvělé místo pro rybaření nebo potápění.

Vydejte se na Korfu do jednoho z nejkrásnějších letovisek v Evropě. Vybrat si můžete například letoviska ArillasDassiaAcharavi a další. Doporučujeme si také na místě zapůjčit automobil a procestovat tento jedinečný ostrov po vlastní ose. Poznáte tak řadu zajímavých míst. Smaragdový ostrov vás jistě učaruje svým netradičním kouzlem. Korfu si mimo jiné oblíbila také rakouská císařovna Sissi.