Změnit hledání
Termín a délka
26.03. – 19.05. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Upravit filtr
Datum odletu
Datum odletu
Počet nocí
Počet nocí
Strava
Strava
Typ pokoje
Typ pokoje
Cestovní kancelář
Cestovní kancelář
Letecká společnost
Letecká společnost

Odletová letiště

Místo odletu
od 8 990

Odletová letiště

od 8 990
od 8 990
od 8 990
od 11 979
od 12 490
od 13 390
od 10 697
  • 28.03. – 04.04.
  • 7 nocí
  • All inclusive
  • Fischer
Praha
Fischer
Praha
Přímý let
Časy letů budou upřesněny
Přímý letČasy letů budou upřesněny
  • 28.03. – 04.04.
  • 7 nocí
  • All inclusive
  • Fischer
Praha
Fischer
Praha
Přímý let
Časy letů budou upřesněny
Přímý letČasy letů budou upřesněny
  • 10.05. – 17.05.
  • 7 nocí
  • All inclusive
  • LMX Touristik X
Berlín
LMX Touristik X
Berlín
Let tam
10.05.2023
19:35
9h 15m
1 přestup
11.05.2023
04:50
Let tam10.05.2023
BerlínHurghada
19:35
9h 15m
1 přestup
04:50
Let zpět
17.05.2023
04:45
13h 15m
1 přestup
17.05.2023
18:00
Let zpět17.05.2023
HurghadaBerlín
04:45
13h 15m
1 přestup
18:00
  • 10.05. – 17.05.
  • 7 nocí
  • All inclusive
  • LMX Touristik X
Berlín
LMX Touristik X
Berlín
Let tam
10.05.2023
19:35
9h 15m
1 přestup
11.05.2023
04:50
Let tam10.05.2023
BerlínHurghada
19:35
9h 15m
1 přestup
04:50
Let zpět
17.05.2023
04:45
13h 15m
1 přestup
17.05.2023
18:00
Let zpět17.05.2023
HurghadaBerlín
04:45
13h 15m
1 přestup
18:00
  • 29.03. – 05.04.
  • 7 nocí
  • All inclusive
  • Fischer
Praha
Fischer
Praha
Přímý let
Časy letů budou upřesněny
Přímý letČasy letů budou upřesněny
  • 10.05. – 17.05.
  • 7 nocí
  • All inclusive
  • Öger X
Berlín
Öger X
Berlín
Let tam
10.05.2023
19:35
9h 15m
1 přestup
11.05.2023
04:50
Let tam10.05.2023
BerlínHurghada
19:35
9h 15m
1 přestup
04:50
Let zpět
17.05.2023
04:45
13h 15m
1 přestup
17.05.2023
18:00
Let zpět17.05.2023
HurghadaBerlín
04:45
13h 15m
1 přestup
18:00
  • 10.05. – 17.05.
  • 7 nocí
  • All inclusive
  • Öger X
Berlín
Öger X
Berlín
Let tam
10.05.2023
19:35
9h 15m
1 přestup
11.05.2023
04:50
Let tam10.05.2023
BerlínHurghada
19:35
9h 15m
1 přestup
04:50
Let zpět
17.05.2023
04:45
13h 15m
1 přestup
17.05.2023
18:00
Let zpět17.05.2023
HurghadaBerlín
04:45
13h 15m
1 přestup
18:00
  • 10.05. – 17.05.
  • 7 nocí
  • All inclusive
  • Öger X
Berlín
Öger X
Berlín
Let tam
10.05.2023
19:35
9h 15m
1 přestup
11.05.2023
04:50
Let tam10.05.2023
BerlínHurghada
19:35
9h 15m
1 přestup
04:50
Let zpět
17.05.2023
04:45
13h 15m
1 přestup
17.05.2023
18:00
Let zpět17.05.2023
HurghadaBerlín
04:45
13h 15m
1 přestup
18:00
  • 08.05. – 16.05.
  • 8 nocí
  • All inclusive
  • LMX Touristik X
Vídeň
LMX Touristik X
Vídeň
Let tam
08.05.2023
17:55
7h 35m
s přestupem
09.05.2023
01:30
Let tam08.05.2023
VídeňHurghada
17:55
7h 35m
s přestupem
01:30
Let zpět
16.05.2023
02:45
9h 55m
s přestupem
16.05.2023
12:40
Let zpět16.05.2023
HurghadaVídeň
02:45
9h 55m
s přestupem
12:40
  • 08.05. – 16.05.
  • 8 nocí
  • All inclusive
  • LMX Touristik X
Vídeň
LMX Touristik X
Vídeň
Let tam
08.05.2023
17:55
7h 35m
s přestupem
09.05.2023
01:30
Let tam08.05.2023
VídeňHurghada
17:55
7h 35m
s přestupem
01:30
Let zpět
16.05.2023
02:45
9h 55m
s přestupem
16.05.2023
12:40
Let zpět16.05.2023
HurghadaVídeň
02:45
9h 55m
s přestupem
12:40

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou