Termín a délka
5.12. – 28.1. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Termín a délka
5.12. – 28.1. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Stravování
Stravování

Zájezd nenalezen

Litujeme, ale Vašemu vyhledávání neodpovídá žádný výsledek.

Změňte parametry vyhledávání, nebo si vyberte ze zájezdů, které se nejvíce podobají Vašemu aktuálnímu výběru.
Zobrazíme zájezdy dle Vámi zadaného místa, datumu, délky a počtu osob. Ostatní parametry odebereme.

O hotelu

Popis je jen orientační. Přesný popis naleznete u konkrétního termínu.
Vrstva:
Tento hotel se nachází přibližně 350 m od pláže. Centrum Lloret de Mar s mnoha nákupními a zábavními podniky, stejně jako restaurace a bary je v bezprostřední blízkosti. Vzdálenost na letiště Girona je asi 31 km. Barcelona letiště je přibližně 91 km daleko.

Vybavení:
Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a hospodářské budovy. Zahrnuje celkem 120 pokojů. K vybavení patří lobby s recepcí, bezplatné Wi-Fi / internetový koutek (za poplatek), výtah, restaurace, bar, kavárna, TV místnost, lékařská pomoc (za poplatek) a prádelna (za příplatek). V dobře udržovaném venkovním komplexu je sladkovodní bazén se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma u bazénu.

Ubytování:
Standardní pokoje mají vanu nebo sprchu/WC, fén, klimatizaci, telefon, satelitní LCD TV, Wi-Fi, trezor a balkon nebo terasu. Volitelně je lze rezervovat i s přistýlkou.

Zásobování:
Lze rezervovat bez stravy, snídaně, polopenze nebo plné penze. Polopenze zahrnuje snídani a večeři formou bufetu. Plná penze zahrnuje také oběd formou bufetu.

Sport/zábava:
Zdarma: sauna, vířivka a turecká lázeň. Za poplatek: kulečník a solárium. Nejbližší golfové hřiště je asi 2 km daleko. Různé vodní sporty si můžete rezervovat u místních poskytovatelů na pláži.

Upozornění - Městská daň španělská pevnina:
Vezměte prosím na vědomí, že městská daň se vybírá v pevninském Španělsku. To závisí na rezervované kategorii hvězdiček a pohybuje se mezi 0,50 € a 2,50 € za osobu/den. Poplatek není zahrnut v ceně zájezdu a musí být zaplacen přímo v hotelu. (Změny vyhrazeny)

Důležité informace:
Rádi bychom zdůraznili, že existují dopady na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, např. V případě pandemie, ale také omezení vstupu/výstupu, jakož i obecné dodržování místních předpisů nejsou nikdy vyloučeny.

Poznámka k zájezdům (letový hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o předpisech týkajících se zavazadel a stravování během letu vaší rezervované letecké společnosti, stejně jako vstupní požadavky, destinace a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace naleznete na internetové adrese: LMX Flight and Destination Information (http://www.lmx.info).

Info - Poplatky za check-in

Je třeba vzít na vědomí, že online odbavení musí být provedeno u následujících leteckých společností, jinak vzniknou dodatečné náklady na odbavení na letišti. Časy online odbavení a poplatky na letišti za osobu/dítě jsou následující: online odbavení Sun Express nejdříve 36 hodin a nejpozději 3,5 hodiny před odletem, jinak € 5,00; Online odbavení Eurowings nejdříve 72 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 15 €; TuiFly online check-in nejdříve 48 hodin a nejméně 5 hodin před odletem, jinak € 25 ; Ryanair online check-in nejdříve 24 hodin a nejméně 2 hodiny před odletem, jinak 55 €.

Poznámka k obsazenosti pokojů:
Vezměte prosím na vědomí, že při ubytování s manželskou postelí a několika přistýlkami se sníží užitná plocha pokojů. Proto doporučujeme rezervovat si rodinný pokoj skládající se z jednoho pokoje nebo několika pokojů přímo, pokud jsou k dispozici, v závislosti na dostupnosti a nabídce příslušného hotelu.

Náznak:
Snížená pohyblivost

Vezměte prosím na vědomí, že naše balíčky obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak. Podrobnější informace o této vhodnosti vám však rádi poskytneme na vyžádání s přihlédnutím k vašim potřebám.

Vybavení

  • Cyklistika
  • Vhodný pro děti
  • Vyhřívaný bazén
  • Wellness
  • Bazén
  • Dětské hřiště
  • Dětská herna
  • WIFI k dispozici

Recenze

Celkové hodnocení
89 %
100 %

Služby hotelu

90 %

Pokoj

95 %

Pláž a okolí

90 %

Sport, volný čas

100 %

Strava

Recenze zákazníků AirstopRecenze zákazníků (2)
Všechny recenzeVšechny (0)
100 %
19.7. - 26.7.2023
Klidný hotel, pro rodinu byl pokoj méně prostorný.
100 %

Služby hotelu

80 %

Pokoj

100 %

Pláž a okolí

80 %

Sport, volný čas

100 %

Strava

100 %
22.7. - 2.8.2018
Velice příjemný personál hotelu a jeho skvělé služby. Nadstandardní stravování, které jsme přestože hodně cestujeme, ještě nezažili. Velmi milá obsluha baru, hlavně Agatha. Jediné mínus je vysoká hlučnost v noci, ale to je v celém Lloretu a hotel to nemůže ovlivnit. Za nás naprostá spokojenost.
100 %

Služby hotelu

100 %

Pokoj

90 %

Pláž a okolí

100 %

Sport, volný čas

100 %

Strava