preview image
Rakousko, Mallnitz

Hotel Hubertus Mallnitz

Ubytování do hotelu
Celkové
hodnocení
100 %
 • P. H.
 • 23.07 - 30.07.2022

Děkujeme za skvělý pobyt.

 • 100 %

  Služby hotelu

  Za nás, bezva! Personál byl skvělý, vždy pozitivně naladěný a s úsměvem. V rámci pobytu jsme obdrželi kartu (Caunertal card), díky níž jsme mohli čerpat nespočet nabídek (lanovky, muzea, zážitky) v Korutanech. Nevýhodou hotelu je, že se z tohoto hotelu musí za zážitky dojíždět několik desítek km. To ale nemůže mít vliv na hodnocení jeho služeb.

 • 100 %

  Pokoj

  Každodenní úklid, naprosto bez výhrad.

 • 90 %

  Pláž a okolí

  K dopravě sem (Mallnitz) doporučuji využít Tauernbahnof, tedy železnice z (do) Bad Gastein. Jezdí každou hodinu a přeprava trvá cca 11 min. Je to nejen ekologicky významné, ale i ekonomicky úsporné.

 • 100 %

  Sport, volný čas

  Letní pobyt v Alpách, kdy lze chodit po horách bez ohledu na nějako dopravu. Velmi příjemné byla každodenní možnost využití krytého bazénu vzdáleného cca 100 m (v rámci Caunertal card).

 • 90 %

  Strava

  Ke snídani asi 3-4 druhy pečiva + 1 sladká bábovka. Výborná šunka, 2 druhy salámu a 6 druhů sýra. Já osobně bych uvítal smažená vajíčka, k dispozici byla pouze vejce naměkko (jen proto nedávám 100%). Dále byly cereálie, marmelády, skvělá pažitková pomazánka, 2 druhy instantních džusů, čaj a káva. Snídaně tedy velmi dobré. U snídaně je možné si připravit lunch paket z bufetu, a navíc i z ovoce, cereálních tyčinek a balené vody. Odpoledne různé druhy koláčů, čaj, káva, nealko, pivo, víno. K večeři výběr výběr ze 3 jídel (masité, vegetariánské, dětské), salátový bufet. Za nás bez výhrad, vždy si každý mohl vybrat. Porce značné. Nejedná se přitom jen o nějaké "krabicové" víno a postmix nealko. Vše je naléváno z originálních lahví.