Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

preview image
Řecko, Mastichari

Gaia Royal

Zájezdy do hotelu
Celkové
hodnocení
60 %
 • M. J.
 • 02.09 - 09.09.2021

Na nás až moc rozsáhlý areál, měli jsme pokoj u moře, takže k bazenum jsme museli projít celý komplex i přes silnici, po které stále jezdí autobusy a auta. Naštěstí mi netrávíme dovolenou u bazénu, takže jsme tam byli jen 1,,radsi jsme byli u moře. Pokoje u moře mají obrovskou nevýhodu, každý den ve vedlejším hotelu mají nějaký program, takže do půlnoci máte o klid postaráno. Je tam opravdu velký hluk, takže pro nás jako rodinu s malým dítětem opravdu velký problém. Nemohli jsme si ani otevřít okno, aby jsme mohli větrat. A opravdu doporučuji hodně repelentů, protože komárů je tam opravdu mraky. Přijeli jsme hodně poštípaní, ani odparovac do zásuvky a sítě v oknech nás neochránily. Když budu srovnávat s jinými hotely stejně úrovně(které jsme navštívili) , byl tento nejhorší. Příště budeme hledat spíše něco jiného.

 • 70 %

  Služby hotelu

 • 90 %

  Pokoj

 • 100 %

  Pláž a okolí

  Pláž je krásná s jemným pískem, to nám opravdu dovolenou zachránilo.

 • 70 %

  Sport, volný čas

  Nic jsme nezkouueli, nemohu posoudit. Ale v areálu se nachází hřiště na minigolf, jedno malé dětské hřiště, hřiště na volejbal a tenis

 • 50 %

  Strava

  Strava by mohla bytvrozmanitejsi. Pro děti v podstatě každý den špagety a omáčka s mletým masem. Jídlo se pořád točí, jen s lehkou úpravou, takže 4 den už člověk neví, co by si dal. Navíc jsme si domů přivezli pěknou střevní chřipku, kdy jsme zvraceli celá rodina. Nevím, jestli to bylo z jídla nebo třeba pití. To těžko říct, ale nic příjemného to nebylo. A stravování jsme se opravdu pouze v hotelu.