Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

preview image
Řecko, Anissaras

Bella Beach

Zájezdy do hotelu
Celkové
hodnocení
80 %
 • B. B.
 • 12.07 - 19.07.2021

Velmi dobrý, ale nevhodný pro malé děti.

 • 90 %

  Služby hotelu

  Velmi dobré, ochotný personál, čistota, pravidelný úklid a výměna osušek a ložního prádla. Zlepšení bych čekala u brouzdaliště pro děti, ze kterého se odlupovaly dlaždice. Po uzavření na jeden den a opravě, další dny znovu odlupování menších dlaždiček. Rovněž uváděné animační programy zahrnovaly pouze aktivity pro dospělé (sport, šipky..), absolutní absence animačních či jiných programů pro děti. Za ocenění stojí snídaně při odjezdu ve čtyři ráno, kdy nám večer byly přineseny velké obložené talíře, abychom necestovali i s dítětem bez jídla. Toto jsme jinde ještě nezažili.

 • 100 %

  Pokoj

  2 + přistýlka, s výhledem na moře a bazén, balkón. Velikost, umístění i výhled vyhovující.

 • 60 %

  Pláž a okolí

  Bohužel největší slabina, pláž sice písečná, ale jen po vstup do moře - kamínky - bez obuvi nelze, prudký spád a jen několik metrů od břehu jsou velké kamenné pláty, plavání nemožné. Absolutně nevhodné pro děti. S těmi je možné navštívit cca 400 - 500 m vzdálenou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, která nepatří k tomuto hotelu. Zde ovšem zaplatíte za 2 lehátka se slunečníkem 6 EUR.

 • 80 %

  Sport, volný čas

  Animační programy pro dospělé zahrnovaly sportovní aktivity, ostatní volnočasové aktivity během tohoto týdne spočívaly jeden večer v ukázce národního řeckého tance a další večer zde jeden umělec hrál na klávesy a zpíval. Většina hostů trávila večery na velmi příjemné terase s popíjením alko i nealko nápojů. Absence jakékoliv zábavy pro děti. Pouze dětské hřiště v blízkosti hotelu, ale i to již hodně pamatuje. Pokud chcete dítě zabavit dětskými tanečky či diskotékou pro děti na pláži, musíte zajít do cca km vzdáleného jiného hotelu. Ocenit se dá ne příliš hlasitá, většinou řecká či anglická, hudbní produkce u bazénu bez přílišného podbízení se německým a ruským klientům.

 • 100 %

  Strava

  Výtečná, dostatek ovoce, zeleniny, ryb, kuřecího, telecího i vepřového masa. U bazénu možnost občerstvení, spíše fast food, ovoce, zelenina. 2 restaurace ala cart na objednání. Není co vytknout.