Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

preview image
Španělsko, Cala Millor

allsun Hotel Bahia del Este

Ubytování do hotelu
Celkové
hodnocení
100 %
 • M. S.
 • 06.07 - 19.07.2021

Allsun hotely na Cala Millor navštěvuji pravidelně (již asi 8x). Jsem vždy spokojen jak s vybavením hotelu, pokojem, tak kvalitou a přístupem personálu.

 • 100 %

  Služby hotelu

  Hotel odpovídá kategorii a třídě 4****. Hotel je čistý, jsou dodržována covid opatření. Obsluha - od recepce, pokojské až po obsluhu v restaurace je velice milá a příjemná.

 • 100 %

  Pokoj

  Pokoj splňuje kategorii a třídu hotelu. Pokoj je prostorný, lůžka a matrace pohodlné. Zásuvek je dostatečné množství, minibar fungoval. TV je pouze s několika DE programy, ale je možnost připojení USB-HDMI adaptéru pro stream českých programů. Wifi připojení je zdarma, funguje a je dostačující (5-10MB/up i down). Koupelna je menší, ale plně dostačující. Úklid probíhá každý den a čistota je v pořádku, vč. každodenní výměny osušek a ručníků. Klimatizace funguje bez problémů. Pokoj jsme měli s výhledem na moře (+zahrada a bazén), terasa byla velká se stolkem a křesly.

 • 100 %

  Pláž a okolí

  Pláž je písčitá, upravená, občas jsou vyplaveny zbytky řas, ale tyto jsou ob den uklizeny. Moře je čisté, vhodné několik metrů od břehu pro děti, dále už pro pohodlné plavání. Lehátka + slunečník + trezor (za poplatek 14 EUR / 2 osoby) je nutno "obsadit" do ca 9 hodin, poté jsou již obsazena (v letošním roce i z důvodu Covidu je jich méně z důvodu větších rozestupů). Není ale problém si zakoupit svůj za pár Eur v nedalekém Sparu - pláž je dlouhá a místa je dost. Jinak u bazénu je nutno si lehátka bloknout již brzy ráno kolem sedmé hodiny, jako jinde v hotelích si hosté na lehátka dají ručníky a příjdou později. Okolí: Letovisko je menší, na hlavní zóně se nachází množství obchodů, restaurací. Dlouhá promenáda až k přístavu je vhodná pro večerní procházky. Nedaleko se nachází pevnost Castell Punta de n´Amer, kam se dá do půl hodiny dojít a prohlédnout si oblast z výšky.

 • 90 %

  Sport, volný čas

  Využil jsem pouze Parasailing na pláži. V hotelu jsem nabídku nevyužil. Večerní programy na hotelu jsou jen občasné - pro mě nedůležité, jelikož čas večer se dá strávit smysluplněji v letovisku.

 • 100 %

  Strava

  Strava je úplně v pohodě. Snídaně bohaté, obědy i večeře jak klasické, tak tematické. Jídlo bylo chutné, rozmanité, dostatek ovoce i zeleniny, nápoje kvalitní, káva zrnková. U baru u bazénu je možnost kávy, post-mixových nápojů a obsluha připraví míchané nápoje. Ke stravování nemám výhrady ;-) .. V Cala Millor doporučuji zajít na zmrzlinu do Cafe Osiris, kde mají asi nejlepší domácí zmrzlinu, kterou jsem kdy měl :)