Klidný hotýlek na konci pláže Chaweng, personál super, strava super, doporučuji se ubytovat v Grand Vile, jsou dále od hlavní ulice, doporučuji pro všechny co hledají klid a pohodu, pláž nádherná písčitá, slunečníky a lehátky vždy k dispozici, jedná se o návětrnou stranu ostrova, proto počítejte s vlnami, v docházkové vzdálenosti máte vše co potřebujete, restaurace, obchody, směnárny, lékárny, strávili jsme s manželkou v hotelu 19 dní a určitě se vrátíme.