Hotel jako takový je výborný, především pokud cestujete s malými dětmi. Strava v pořádku, vždy se samozřejmě něco najde, ale chuťově vše moc dobré. Nápoje alko hodnotit osobně nemohu, nealko ok, jen pozor, který barman vám připravuje nealko koktejl 🙈. Pláž moc pěkná. Jemný písek, při vstupu jen maličko menších oblázků. Celkově musím konstatovat, že jsme s dovolenou byli spokojeni, ovšem jedno velké negativum, kvůli kterému se nejspíš nevrátíme, je ruská klientela. V tomto hotelu je jich tak 95% minimálně. Chování těchto občanů v jídelně, u snacků apod snad ani komentovat nebudu.
Zobrazit více
Lukáš F.
Červen 2025
100 %
Bez starostna dovolenka, len vydrzat presuny a letiskove cakania
Chtěli bychom Vám poskytnout ty nejlepší zájezdy. K tomu potřebujeme používat soubory cookies. Díky nim můžeme měřit, vyhodnocovat a poskytovat Vám tu nejvhodnější nabídku našich zájezdů na internetu. Více o cookies
Chci si vybrat podle sebe
Nezbytné
aby web fungoval
vždy aktivní
Nezbytné cookies pomáhají tomu, aby byla webová stránka použitelná s fungujícími základními funkcemi jako navigační stránky a přístup k zabezpečeným sekcím webových stránek. Webová stránka nemůže správně fungovat bez těchto cookies.
Analytické
kde se na webu pohybujete
Analytické cookies nám pomáhají abychom porozuměli, jak návštěvníci používají webové stránky. Anonymně sbírají a sdělují informace.
Marketingové
pro zobrazení relevantní nabídky
Marketingové cookies používáme pro sledování návštěvníků na webových stránkách. Záměrem je zobrazit personalizovanou reklamu, která je užitečná a zajímavá pro jednotlivého uživatele a tím hodnotnější pro vydavatele a inzeráty jiných stran.