12 tipů kam za teplem v zimních měsících

Publikováno 27.12.2017

Gran Canaria

Teplota 22,7 °C / voda 20°C

Na tomto Kanárským ostrově zažijete příjemných 23°C a díky krátké doletové vzdálenosti budete na ostrově již za 3 hodiny. Tím si můžete zkrátit dlouhou, temnou zimu a okouzlit všechny svým opálením.

Fuerteventura

Teplota 17,3 °C / voda 18,3°C

O něco větší soused předchozího ostrovu má i v zimně příjemně vlažné klima. Zažijete modré laguny a nejjemnější písek. To zcela vyzývá k relaxaci a uvolnění těla i mysli.

Mallorka

Teplota 14,7°C / voda 14°C

Příjemné sluneční dny s průměrnou teplotou 15°C zažijete na Mallorce. Proto se tento ostrov hodí pro rychlý útěk ze zimy. Můžete využít příjemného počasí a vyrazit na turistické túry po ostrově nebo objevit krásy tohoto Baleárského ostrova na kole. Takto si užijete příjemnou zimu.

Hurghada

Teplota 21°C / voda 22,3°C

Egypt je také v zimně populární destinací. Průměrná teplota je  21°C a tak si můžete pohodlně odpočinout od zimy ve Vašem okolí. Můžete se tam potápět mezi nádhernými korály a bažit se barevností ryb. Užijte si uvolněnou dovolenou u Rudého moře.

Dubaj

Teplota 22°C / voda 22,7°C

V Dubaji na Vás čeká mnoho různých zážitků. Můžete obdivovat honosné mrakodrapy jako hotel Burj al Arab a Atlantis The Palm, které uvádějí návštěvníky do úžasu. Naleznete zde také největší nákupní středisko na světě, které zvýší tep každého milovníka nákupů. Celou zimu zde je letních 22°C.

Maledivy

Teplota 30°C / Voda 27°C

Překrásných 30°C naleznete na teploměru v Maledivách a to také v zimě. Rajské atoly s průzračnou vodou vybízejí k přezimování na bílé pláži. Ale opatrně! Kdo jednou přezimoval na Maledivách, se možná už nebude chtít vrátit.

Thajsko

Teplota 32°C / voda 29°C

V Thajsku, především v jižním Phuketu si užijete nejkrásnější zimní dny. Při 32°C máte možnost natankovat sluníčka do zásoby. Teplota vody Vás také nenechá na pochybách, že se nacházíte opravdu v překrásně exotické oblasti. Užijte si zimní dovolenou v zemi věčného úsměvu.

Mexiko

Teplota 28,3°C / Voda 26,3°C

Cancun je opravdovým rájem pro Vaší zimní dovolenou. Letní teploty okolo 28 stupňů, nekonečné bílé pláže, skvělé nákupní možnosti a okouzlující místa jako chrám Májů vybízejí k návštěvě. Můžete zde strávit Vaší letní dovolenou v zimě a nechte se rozmazlit.

Dominikánská Republika

Teplota 30,7°C / voda 27,3°C

Zkraťte si dlouhou zimu odpočinkem v teple a rozhodněte se pro dovolenou v nádherné Dominikánské republice. Teploměr s Santa Domingu ukazuje v zimních měsících krásných 30°C. To je, aspoň podle nás, ideální teplota pro opuštění chladného klimatu domova. Přezimujte v Karibiku a načerpejte novou energii!

Turecko

Teplota 17°C / voda 17,7°C

Turecká riviéra láká nejen při výběru letní dovolené, jelikož i v zimě se pobřeží stává oblíbenou destinací. Průměrná teplota 17° C je příjemným odpočinkem od zimních mínusů a je to také příjemná teplota pro aktivní dovolenou.

Omán

Teplota 26°C / voda 25°C

Jenom šest hodin letu Vás dělí od sluníčka! Leťte do Ománu a utečte z šedé zimy. Na východním Arabským poloostrově na Váš čeká sen z tisíc a jedné noci. Skalnaté hory, písečné pouště, ostré útesy a rajské oázy můžete objevit v sultanátu Omán.

Barbados

Teplota 28°C / voda 28°C

Na Barbadosu naleznete vše, po čem srdce cestovatele touží. Na jižním pobřeží si přijdou na své milovníci koupání. Klidná voda zve k potápění a plavání. Východní pobřeží je divočejší. Můžete tam surfovat na vlnách. Pro cestující, kteří milují písek a moře je Barbados tou správnou volbou.