Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE

Na následujících stránkách bychom Vám rádi představili největší německé a rakouské cestovní kanceláře. Jak je známo, Němci patří mezi největší cestovatele na světě. Díky tomu, je konkurence na tomto trhu tak veliká, že nabídka zájezdů je oproti českým CK kvalitnější a daleko levnější. Především exotické destinace nabízejí nepřebernou nabídku zájezdů za ceny až o 50% levnější než nabídka českých cestovních kanceláří.

Všechny cestovní kanceláře, se kterými spolupracujeme, mají sjednáno pojištění proti úpadku. Tuto povinnost cestovních kanceláří se sídlem v Německu upravuje § 651k (povinnost náhrady v případě platební neschopnosti nebo konkursu) Německého občanského zákoníku. Výše pojištění nebo bankovní záruky musí dosahovat minimálně 110 mil. Euro. Podle jeho znění musí mít všichni pořadatelé cestovních zájezdů uzavřené pojištění nebo bankovní záruku, které zajistí:

Náhradu zaplacené ceny cestovní služby, pokud je tato zrušena v důsledku platební neschopnosti pořadatele.

Náhradu všech nákladů spojených s návratem domů, pokud se pořadatel dostane do platební neschopnosti a nemůže návrat zajistit sám.