ITS

ITS

ITS Reisen existují již od roku 1970 a patří nyní s Billa Reisen, Dertours, Jahn Reisen a Meier Weltreisen do Rewe Group. Rewe Group jsou momentálně druhým největším poskytovatelem zájezdů v celém Německu a mají roční výdělek 2,97 miliard Eur. V roce 1995 expandovali do Rakouska a v roce 2006 otevřeli své kanceláře dokonce i v Rusku. O tři roky později otevřeli svojí první pobočku také v Praze.

Ze všech členů Rewe Group má ITS největší nabídku hotelů ze všech nabízených zájezdů skupiny. Zaměřují se hlavně na nabídku tří až čtyř hvězdičkových hotelů. Fokus firmy se zaměřuje na rodinné dovolené pro mladé s dětmi, ale také na singles s dětmi. Mají jedinečné slevy pro malé, ale také fixní snížené ceny pro celé rodiny. V jejich nabídce jsou dálkové lety, středně dlouhé lety, ale do hotelu máte také možnost si zvolit vlastní přepravu. V nabídce jsou samozřejmě také zájezdy do všech evropských měst. Všechny hotely máte možnost si zarezervovat jednotlivě.  S ITS Reisen můžete cestovat do více jak 50 zemí do cílů jako je Afrika, krásný Karibik, můžete prozkoumat všechny zajímavosti USA, Malajsie, Singapur anebo navštívit Indicky Taj Mahal. Do top desítky nejvíce prodávaných destinací patří Řecko, Italie, Španělsko, Německo a Francie nebo Turecko. Speciální nabídkou ITS cestovní kanceláře jsou zájezdy na místa natáčení známých filmů a seriálů.

Tak máte možnost navštívit originální lokality natáčení oscarového La La Land, Mission Impossible, marockou poušť, ve které se natáčeli Star Wars, nebo Dublin, ve kterém se natáčel Trainspotting. Pro milovníky Games of Thrones nabízejí cesty do Králova Přístaviště neboli kouzelného Dubrovníku.

Velký důraz kladou také na kulturní, ekonomické, sociální a ekologické podmínky nabízených států, tak aby se jednalo o turismus s nízkou zátěží životního prostředí. ITS Reisen za své služby získali mnoho ocenění jako například ocenění chvalitebné od Stiftung Warentest.

ITS
DER Touristik Deutschland GmbH
Humboldtstrasse 140-144
DE-51149 Köln
Tel.:+49 220342120
Mail: service@its.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře ITS <<<

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou