Časté dotazy

Jak vyhledávat hotely pro více osob?

Dospělý + dítě - Systém u zájezdů vyhledává ubytování pro zadaný počet osob do jednoho pokoje, maximálně však nabízí čtyřlůžkový pokoj (pro 4 osoby). Hledáte-li zájezd pro více osob, zadejte do vyhledávaní pouze 2 dospělé. Najdete-li zájezd, který Vám vyhovuje, kontaktujte nás pro ověření dostupnosti pro požadovaný počet osob. 3 osoby - Systém u zájezdů vyhledává ubytování pro zadaný počet osob do jednoho pokoje. Zadáte-li 3 osoby, systém vyhledá třílůžkový pokoj, případně dvojlůžkový pokoj s přistýlkou. V prvním kroku je lepší vyhledat zájezd pro 2 osoby a následně aktualizovat nabídku pro 3 osoby. Pokud se Vám po tomto kroku nezobrazí Vámi již vyhlédnutá nabídka zájezdu, kontaktujte nás. V těchto případech je možné dohledat přistýlku přímo v rezervačním systému. 4 a více osob - Systém u zájezdů vyhledává ubytování pro zadaný počet osob do jednoho pokoje. Zadáte-li např. 4 dospělé osoby, systém vyhledá zájezd se čtyřlůžkovým pokojem. Pokud si nepřejete čtyřlůžkový pokoj, vyhledejte a vyberte zájezd jen pro 2 osoby. V posledním kroku „Objednávka“ v objednávkovém formuláři při vyplňování cestujících přidejte další dvě požadované osoby tlačítkem „Přidat položku“. Po odeslání objednávky Vám potvrdíme dostupnost zájezdu pro požadovaný počet osob.
Více

Co je „zájezd na vyžádání“ ?

Občas se stává, že zájezd je možné rezervovat pouze v režimu „zájezd na vyžádání“, protože kontingent letenek nebo ubytovací kapacity má příslušná cestovní kancelář vyčerpána. V takovém případě CK musí závazně vyžádat u letecké společnosti nebo hotelu požadovaná místa.  Tím, že ze strany CK se jedná o závaznou objednávku je třeba při objednání „zájezd na vyžádání“ zaplatit zálohu minimálně ve výši 50%. Po zaplacení zálohy má CK 3 pracovní dny k potvrzení objednávky. Pokud ze strany CK bude objednávka potvrzena je automaticky převedena do závazné rezervace a vztahují se na ní okamžitě storno podmínky CK. Zaplatil-li zákazník pouze zálohu, musí ihned po potvrzení rezervace uhradit doplatek. V případě neúspěšného objednání/nepotvrzení zájezdu cestovní kanceláří ve stanovené lhůtě se bezodkladně vrací záloha zákazníkovi v plné výši.
Více

Co se stane po odeslání nezávazné objednávky?

Po odeslání objednávky Vám bude na uvedený email ihned zaslána cestovní smlouva a pokyny k platbě za Vámi vybranou službu. Vygenerovanou cestovní smlouva si můžete také stáhnout v posledním kroku „Potvrzení objednávky“. Cestovní smlouvu si pečlivě překontrolujte a nebudete-li mít žádné připomínky tak můžete zájezd uhradit. POSTUP OBJEDNÁNÍ Platba Nejpozději 10 minut před platbou nám zatelefonujte. Naše CK ověří platnost Vaší objednávky. Po ověření platnosti provedete platbu jedním z následujících způsobů: v hotovosti v naší kanceláři vkladem na účet v KB, ČSOB, eBance nebo Raiffeisenbank pod VS:..... převodem na účet v KB, ČSOB nebo eBance, vždy v rámci pouze stejné banky! VS:..... Zaknihování Závazné zaknihování bude provedeno po připsání uvedené částky na účet naší cestovní kanceláře. Po zaknihování v mezinárodním rezervačním systému Vám zašleme konfirmaci objednávky. Toto je závazný doklad, na základě kterého Vám cestovní kancelář poskytne uvedené služby. Cestovní doklady Bezprostředně po zaknihování Vás budeme informovat o způsobu doručení cestovních dokladů. Možnosti doručení cestovních dokladů: poštou (zasílány cca. 10 dnů před odletem), elektronicky, vyzvednutí na letišti. Pro odlety v režimu last minute (odlet do 8 dnů) budou Vaše cestovní dokumenty automaticky uloženy na letišti u stánku společnosti, kde si je 2 hodiny před odletem vyzvednete. Umístění stánku Vám sdělíme.
Více

CO SE STANE PO ODESLÁNÍ ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY?

Vámi vybraný zájezd můžete také uhradit online platební kartou přímo na našich stránkách. Po odeslání objednávky a řádně proběhlé platbě Vám na uvedený email ihned bude zaslána cestovní smlouva. Vygenerovanou cestovní smlouva si můžete také stáhnout v posledním kroku „Potvrzení objednávky“. Cestovní smlouvu si pečlivě překontrolujte.
Více

Jakým způsobem lze zaplatit?

K zaknihování objednané služby u cestovní kanceláře dochází až po zaplacení (připsání peněz na náš účet). Vzhledem k tomu, že databáze zájezdů a letenek se neustále mění a především výhodné nabídky bývají vyprodány velmi rychle, doporučujeme zákazníkům provést platbu co nejdříve. Nejpozději 10 minut před platbou nám zatelefonujte. Naši pracovníci ověří platnost Vaší objednávky. Platbu v Kč nebo Eur je možné provést jedním z následujících způsobů: můžete zaplatit online kartou přímo na našich stránkách, více informací naleznete zde: https://www.airstop.cz/platebni-brana vkladem na náš účet v KB, ČSOB, Česká spořitelna, Raiffeisenbank pod VS:..... převodem na náš  účet KB, ČSOB, Česká spořitelna, vždy v rámci stejné banky! pod VS:..... převodem z jiné banky na náš  účet KB, ČSOB, Česká spořitelna; v takovém případě nám musíte obratem zaslat potvrzení o provedení transakce! pod VS:..... V případě, že peníze pošlete jiným způsobem, nemůžeme Vám garantovat, že objednaná služba bude stále volná v době připsání peněz na náš účet. Platby o víkendech V sobotu a neděli je možné platit v hotovosti v níže uvedených pobočkách bank. Dále je možné platit převodem a to v rámci Raiffeisenbank.  Bankovní spojení: platba v Kč ČSOB - 210921756/0300 KB - 511109130217/0100 Česká spořitelna - 2116012379/0800 Raiffeisenbank - 765441/5500 Eurový účet: platba v EUR ČSOB - 274764366/0300 Raiffeisenbank - 765441/5500 Pro převod z jiné banky v Eurech: ČSOB, IBAN: CZ57 0300 0000 0002 7476 4366, SWIFT: CEKOCZPP (převod musíte zadat jako mezinárodní) Jako variabilní symbol vždy uvádějte č. cestovní smlouvy!
Více

Odjezd na dovolenou

Letiště – Dle našich zkušeností probíhá vyzvednutí cestovních dokladů a odbavení na letišti hladce. Stačí předložit požadované cestovní dokumenty. V případě vyzvednutí dokladů na letišti předložte konfirmaci a cestovní pas. Pracovníci CK Vám obratem předají cestovní dokumenty (letenky, vouchery). S cestovními doklady se dostavíte min. 90 min. před odletem na Check-in (odbavení), kde předložíte letenku a cestovní pas a budete odbaveni. Současně Vám budou vystaveny palubní lístky (Boarding pass), s jimiž vstoupíte do letadla. Upozorňujeme, že check-in se většinou uzavírá 45 min. před odletem! Přílet – Po příletu do destinace a vyzvednutí zavazadel na Vás bude čekat delegát cestovní kanceláře. Delegáti jsou oblečeni ve firemních barvách s visačkou společnosti a většinou drží i ceduli s logem společnosti. Delegát mluví německy, anglicky a místním jazykem destinace. Delegátovi předložíte hotelový voucher, na jehož základě nastoupíte do připraveného autobusu k transferu do hotelu. V autobuse řidič, případně delegát hlásí jména hotelů. Hotel – Po příjezdu do hotelu Vás delegát na recepci ubytuje a sdělí Vám čas informační schůzky. V prostorách recepce se nacházejí informační nástěnky, na kterých většinou naleznete důležité informace jako např. kontakt na delegáta, časy schůzek s delegátem, informace o lokalitě, fakultativních výletech a dalších službách. Dále zde bude ke konci dovolené uveden časový údaj pro vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Asistence po telefonu – po celou dobu Vašeho pobytu Vám nabízíme asistenci pro případnou komunikaci s delegátem. V tomto případě stačí zavolat, případně napsat email s Vaším dotazem a kontaktem na delegáta.
Více
Nenašli jste odpověď na Váš dotaz? Zeptejte se!

Proč zvolit Airstop

Globe
18 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
Plane
Garance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
Compass
Největší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
Card
Rezervace online s možností platby platební kartou