DERTOUR

DERTOUR

Dertours jsou nejstarší cestovní kancelář na německém trhu. Byla založena v roce 1917 v Berlíně, kde se stále nachází firemní sídlo. Od té doby se firma enormně rozrostla a nyní je jednou z největších cestovních kanceláří na německém trhu. Roční obrat firmy se pohybuje okolo 155,7 milionů Eur a mají na celém světě přes 766 kanceláří zastupující produkty Dertours. Nyní jsou Dertours 100% dceřiná společnost Rewe Group.

S Dertours si můžete vytvořit zcela individuální dovolenou. Máte možnost si vytvořit dovolenou tak, aby zcela vyhovovala všem Vaším požadavkům. Můžete si vybrat, s jakou leteckou společností se chcete dopravit do destinace. Zcela na Vás je také délka pobytu, volba hotelu a například výběr jaké auto si chcete pronajmout. V nabídce jsou letecké zájezdy, zájezdy autem i vlakem a můžete si vybrat mezi hotelem, letní vilou anebo dovolenkovým apartmánem.

Tento pořadatel zájezdů je vedoucí v trhu pro cesty do vzdálených lokalit jako je Severní Amerika, Austrálie, Nový Zéland, Spojené Arabské Emiráty a Asie. I tyto cesty jsou zcela flexibilní a zcela se přizpůsobí Vašim požadavkům. Pokud chcete poznat během vaší dovolené více států najednou a navštívit rozmanité kultury, tak si můžete vybrat z širokého spektra plaveb na zaoceánských lodích, jelikož Dertours nabízejí plavby na všech světových mořích. Moře můžete procestovat také na plachetnici. Pro milovníky sportu je připraveno mnoho aktivních zájezdů. Můžete cestovat za tenisem, užívat si vrcholky hor při horolezení nebo hrát golf na jednom z nabízených pobytů. Ani milovníci kultury nejsou u Dertours opomenuty. Můžete si vybrat z velké nabídky zájezdů do evropských měst a máte možnost si vybrat z nabídky vstupenek do muzikálů, koncertů klasické hudby anebo muzeí. Od roku 1956 je také největším poskytovatelem zájezdů na sportovní události a tak s nimi můžete navštívit závody Formule 1, New Yorský maraton i zápasy Bundesligy.

Nezáleží, zda chcete cestovat do vybraných pěti/šesti hvězdičkových hotelů nebo na koncert klasické hudby, toto vše najdete v jejich nabídce. Tato firma, která již přes 50 let je oficiálním partnerem Olympijských her, vám splní všechny Vaše přání.

DER Touristik Deutschland GmbH
Emil-von-Behring-Str. 6
DE-60439 Frankfurt
Tel.:+49 69 9588-00
Mail:service@dertour.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře DERTOUR <<<

 

 

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou