JAHN Indi

Cestovní kancelář Jahn Reisen založil Rakušan Friedrich Jahn a specializovala se na turistiku v oblasti Vídeňského lesa. Společně s cestovními kancelářemi ITS, Tjaereborg, Dertour, Meier´s Weltreisen a ADAC Reisen je součástí skupiny REWE Group a všechny dohromady obslouží ročně zhruba 6 milionů klientů.

Jahn Reisen je rakouská cestovní kancelář, která se specializuje především na zájezdy pro náročné klienty požadující komfort a kvalitu poskytovaných služeb.

Zvolit si můžete ze široké nabídky poznávacích i rekreačních zájezdů do Španělska a Řecka, případně plavby po Středomoří. V nabídce naleznete i zájezdy do dalších prázdninových destinací. Těmi jsou Tunisko, Turecko, Kanárské a Baleárské ostrovy, případně tropické destinace Srí Lanka a Dominikánská republika. Využijte také individuálních pobytových zájezdů sitých přímo na přání zákazníka.

Svou luxusní dovolenou strávíte v ideálně situovaných 4* a 5* hotelích v exkluzivních turistických oblastech. Rozvíjí se i nabídka wellness center a sportovních programů. Dovolenou tak můžete trávit aktivně na tenisových kurtech nebo volejbalových hřištích, anebo odpočinkově v saunách či na masážích.

Cestovní kancelář Jahn Reisen je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny DRS

Jahn Reisen Indi
DER Touristik Deutschland GmbH
Humboldtstrasse 140
DE-51149 Köln
Tel.:+49 2203 42-868
Mail:service@jahnreisen-indi.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Jahn Reisen <<<

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku


Předchozí Další