Jahn Reisen

Jahn Reisen

Jahn Reisen vznikly v roce 1979 v Mnichově a patří od roku 2001 s Billa Reisen, ITS Reisen a Meiers Weltreisen ke skupině Rewe. Ty jsou nyní druhou největší cestovní kanceláří v Německu s ročním obratem okolo 2,97 miliard Eur.

Tato cestovní kancelář se specializuje na náročné individualisty. Velký výběr a prvotřídní kvalita jsou pro tuto společnost nejvyšší prioritou. Nabízejí pouze nejluxusnější hotely a nejlepší servis. Můžete přicestovat vlastním dopravním prostředkem, letadlem či lodí na nejkrásnější místa světa. Cesty si můžete vytvořit zcela individuálně podle Vašich požadavků. Nabízejí také zájezdy pro rodiny s vysokými požadavky. Nabízejí program Jahn Reisen Select, který se zaměřuje na nabídku exkluzivních wellness pobytů. Plus Erlebnistouren se zaměřují na poznávací zájezdy, který si vytvoříte zcela individuálně podle vašich přání.

Nejpopulárnější cíle jsou Dominikánská republika, Maledivy, Mexiko, Keňa, Thajsko a Vietnam. Pokud chcete navštívit perly starého kontinentu, tak máte možnost poznat evropské metropole během prodlouženého víkendu. Můžete si objednat samozřejmě také zájezd do Itálie, Španělska, Chorvatska nebo Turecka.

Jahn Reisen
DER Touristik Deutschland GmbH
Humboldtstrasse 140
DE-51149 Köln
Tel.:+49 220342120
Mail:service@jahnreisen.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Jahn Reisen <<<

 

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou