ETI MIXX

ETI MIXX

Express Travel International MIXX neboli zkráceně ETI je rakouská cestovní kanceláří, která je dceřinou společností silné německé CK, stejnojmenné ETI. Zabývá se dynamickými balíčky zájezdů. Německá ETI je od roku 1998 jedním z největších pořadatelů zájezdů v celém Německu. Byla založena Majou-Jennifer Köhl a jejím manželem jako rodinná společnost. Nedlouho poté se rozrostli a stali se jedním z nejvyhledávanějších poskytovatelů zájezdů do Egypta v celém Německu. Nabízejí vysokou kvalitu a vybrané hotely. K jejich společnosti patří také velice oceňovaný hotelový řetězec RED SEA Hotels, který vlastní již více jak 17 hotelových komplexů v celém Egyptě. Pokud byste chtěli podniknout plavbu po Nilu tak si můžete vybrat jednu z lodí jejich flotily GRAND CRUISES. ETI se velice rychle etablovali v Německu a v roce 2005 otevřeli svou první pobočku také v Rakousku. Nyní mají pobočky také v Londýně, Curychu, Bratislavě a Budapešti.

ETI nabízejí vybrané Egyptské destinace. V jejich nabídce však jsou i cesty do Chorvatska, Řecka, Bulharska, Portugalska a Kanárských ostrovů. Můžete si vybrat mezi relaxováním u pláže, potápěním se v Rudém moři anebo golfovou dovolenou. ETI klade důraz na vybrané hotely a stoprocentní zákaznickou spokojenost.

Pokud hledáte osvědčeného pořadatele zájezdů, který nabízí prověřené ubytování a stoprocentní servis, jsou pro vás ETI přesně tím správným partnerem. 

Express Travel International GmbH
Karlsplatz 3
AT-1010 Wien
Tel.:+420 272011311
Mail:info@ck-eti.cz

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou