Meier`s Weltreisen

Meier`s Weltreisen

Meiers Reisen jsou od 1984, tedy roku svého založení specialista na vše v dálce. Jsou vedoucí trhu v nabídce poznávacích cest, leteckých zájezdů, studijních cest a přímořských pobytů na všech kontinentech. Patří nyní s Billa Reisen, Dertours, Jahn Reisen a Meiers Weltreisen ke skupině Rewe. Ty jsou nyní druhou největší cestovní kanceláří v Německu s ročním obratem okolo 2,97 miliard Eur.

Již přes 30 let slaví úspěchy především díky velkému množství věrných zákazníků, jelikož tato značka nabízí za výhodné ceny nejvyšší standart. Přes polovina všech zákazníků si k zájezdů volí také poznávací výlety, které vede profesionálně vyškolený průvodce. To však samozřejmě není vše, co nabízejí. Jsou jedničkou na trhu cest do Asie, ale i blízkých destinací jakými jsou Německo a Rakousko. Vedoucím trhu jsou díky široké nabídce zájezdů do nádherných, ne však turisticky známých lokací, takže s nimi máte jedinečnou možnost odpočívat na liduprázdné písečné pláži v Thajsku anebo si užívat samoty při výstupu Alp. V nabídce jsou zájezdy do čtyř kontinentů a tak můžete navštívit Evropu, Asii, Austrálii, Nový Zéland a Afriku. Můžete objevovat krásy USA, Kanady, Thajska i Jižního Pacifiku. K Vaší dispozici je Vám samozřejmě po celou dobu zájezdu perfektně proškolený delegát, který udělá vše pro Vaší spokojenost. Máte možnost si cestu sestavit individuálně, tak aby vyhovovala zcela Vašim přáním. Můžete si vybrat z široké nabídky prověřených hotelů, půjčit si auto a dokonce i campingový vůz a vybrat si z obrovské nabídky fakultativních výletů ten který je pro Vás nejzajímavější. V nabídce jsou samozřejmě také plavby na zaoceánské lodi. Pokud milujete přírodu, tak si můžete vybrat z velké nabídky zájezdů do národních parků a tak můžete potkat divoké šelmy při safari v Namibii nebo se koupat v čirém vodopádu na výletě do Thajského pralesa. I zájezdy do národních parků můžete libovolně kombinovat s pobytem u moře a jinými výlety. Nabídka  Traum hotel nabízí vybrané hotely po celém světě. Jedná se o nejluxusnější zařízení, s nádhernými plážemi a nejlepším servisem. Často nabízejí také rozsáhlý wellness program.

Meiers Reisen jsou ideální, pokud milujete spontánní výlety během cestování, poznávací zájezdy či luxusní wellness pobyty. Můžete v prvotřídním hotelu relaxovat vzdáleně od domova, nebo také dobývat neznámá místa a objevovat jejich krásy.

Meier`s Weltreisen
DER Touristik Deutschland GmbH
Emil-von-Behring-Str. 6
DE-60439 Frankfurt am Main
Tel.:+49 69 958800
Mail:service@meiers-weltreisen.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Meiers Weltreisen  <<<

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou