Vtours International

Vtours International

Vtours International jsou cestovní kanceláří se sídlem ve Švýcarsku a v Německu, která prodává na německém trhu a švýcarském trhu. Je to dceřiná společnost Vtours. Vtours jsou první německou cestovní kanceláří, která se zabývá výhradně nabídkou dynamických balíčků. Byla založena v roce 2004 v Aschaffenburgu a má dnes přes 120 zaměstnanců. Je v Německu nyní 13. největším prodejcem zájezdů s ročním obratem více jak 110 miliónů Eur. Díky měnícím se kurzům a výborné kalkulaci mohou nabídnout zájezdy za bezkonkurenční ceny do mnoha destinací.

Nabízejí klasické zájezdy s transferem, poznávací zájezdy a pouze hotely v Evropě, ale i v Asii, Africe a Americe.

K dispozici mají zájezdy z většiny středoevropských a východoevropských letišť. Nejoblíbenější destinace klientů je Španělsko, Řecko, Kypr, Bulharsko a Italie. Můžete však jet i do Portugalska nebo USA. Z metropolí jsou oblíbené destinace Londýn, Vídeň, Řím, Barcelona a také New York.

Nabízejí také hotely všech kategorií. Naleznete u nich klidný rodinný hotel ve švýcarských horách, ale také luxusní resort uprostřed Karibiku. Můžete si zvolit mezi dovolenou u moře, wellness pobytem, rodinnou dovolenou a rychlím odpočinkem o víkendu. Výjimečné u Vtours International je, že nabídky jsou sestavovány just in time. To znamená, že zájezd je sestaven individuálně při poptávce. Stavební kameny zájezdu jako let, transfer a hotel jsou sestavovány každý den zcela podle přání klienta.  

Vtours International
MTCH AG
Sägereistrasse 20
CH - 8152 Glattbrugg
Tel.: +49 (0)6021 86211-915
E-Mail: service@vtours-international.com

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou