Alltours

Alltours

Alltours cestovní kancelář je pátou největší cestovní kanceláří v celém Německu a patří s cestovními kancelářemi Beybey a Alltours-x do jedné podnikatelské skupiny.

Firma, která nyní sídly v Düsseldorfu původně pochází z Kleve a byla založená v roce 1974 Willim Verhuven, který je stále předsedou této společnosti. V osmdesátých letech se cestovní kancelář rozšířila a od roku 1991 nabízí i exotičtější cíle než jen Středozemní moře. Dnes cestuje s Alltours ročně více jak 1,63 miliónů zákazníků a mají roční obrat více jak 1,33 miliard Eur. Vlastní přes 200 poboček své cestovní kanceláře a také hotelový řetězec Allsun Hotels, kterému patří víc jak 32 ubytovacích komplexů na Mallorce a Kanárských ostrovech.

Recept úspěchu Alltours je jak jednoduchý, tak geniální. Nabízejí vysokou kvalitu za nejnižší ceny a každé přání zákazníka se snaží realizovat. Proto nabízejí Alltours vše od mallorské finky po 5 hvězdičkový all inklusive Hotel. Alltours nabízejí zájezdy hlavně do středomořských lokalit a Kanárských ostrovů. Můžete s nimi však odcestovat také do exotických cílů jako jsou Mexiko, Kuba, Maledivy anebo Thajsko.

Jedinečná je také záruka kvality, kterou Alltours nabízí.  Pokud po příjezdu podmínky nevyhovují popiskům v katalogu, máte možnost informovat delegáta a pokud nedostatek nebude do 24 hodin odstraněn, získáte na přání možnost zdarma odletět domů a bude Vám vrácena celá cena zájezdu. I díky tomu byly Alltours zvoleny německým institutem pro servisovou kvalitu nejlepší cestovní kanceláří pro rok 2016.

Alltours Flugreisen GmbH
Dreischeibenhaus 1
Düsseldorf DE-40211
Telefon:+49 (0)211 54 274444
E-Mail: service@alltours.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Alltours Flugreisen <<<

 

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou