Airtours

Airtours

Airtours nabízejí nejluxusnější zájezdy do vybraných 4 až 6 hvězdičkových hotelů. Jedinečný zážitek začíná přímo u Vašich dveří. Získáte jedinečný a personifikovaný zážitek, který však reaguje i flexibilně na Vaše požadavky. Airtours jsou značkou TUI a nabízejí luxusní zájezdy do všech destinací světa.

TUI jsou od roku 2007 největší cestovní kancelář na světě s ročním obratem přes 18 miliard Eur. Sídlo Tui se nachází v Berlíně a Hannoveru. TUI vlastní také přes 300 hotelů, které mají přes 210 000 lůžek ve více jak 30 státech na světě. K tomu patří i vlastní hotelové řetězce jako TUI Blue, Robinson Hotels a nebo RIU Hotels. Vlastní také různé aerolinky a 14 zaoceánských lodí, které patří TUI Cruises anebo Thompson Reisen. Zaměřují se na zájezdy, ale jejich dceřiné společnosti 1-2-Fly a Discount Travel, který nabízejí velice výhodné Last Minute zájezdy.

S Airtours si můžete užívat maximálního servisu. Můžete si sami vybrat, v kolik hodin chcete check in nebo check out v hotelu, získáte také pokoje vyšší kategorie a vstup do spa zdarma. Ve vybraných německých letištích máte také možnost zdarma navštívit letištní lounge. S Airtours máte možnost cestovat se společností, která udělá maximum pro splnění všech Vašich snů.

TUI Deutschland GmbH
Karl-Wiechert-Allee 23
DE-30625 Hannover 
Tel: +49 (0) 511 - 567 86 19
E-Mail: serviceteam@airtours.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Airtours <<<

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou