Byebye

Byebye

ByeBye tours vznikly v roce 2008 ve skupině Alltours jako prodejce dynamických zájezdů, kterému se podařilo se etablovat i jako prodejce velké škály zájezdů. Alltours cestovní kancelář je pátou největší cestovní kanceláří v celém Německu a patří s cestovními kancelářemi ByeBye a Alltours-x do jedné podnikatelské skupiny.

Firma, která nyní sídly v Düsseldorfu původně pochází z Kleve a byla založená v roce 1974 Willim Verhuven, který je stále předsedou této společnosti. V osmdesátých letech se cestovní kancelář rozšířila a od orku 1991 nabízí i exotičtější cíle než jen Středozemní moře. Dnes cestuje s Alltours ročně více jak 1,63 miliónů zákazníků a mají roční obrat více jak 1,33 miliard Eur. Vlastní přes 200 poboček své cestovní kanceláře a také hotelový řetězec Allsun Hotels, kterému patří víc jak 32 ubytovacích komplexů na Mallorce a Kanárských ostrovech.

Díky velikosti Alltours skupiny mohou Beybey tours denně čerpat z obrovské nabídky aerolinek. Přes 60% hotelů, které můžete vidět na stránkách, jsou pouze v nabídce Beybey tours.

Získaly také řadu renomovaných cen například jako nejlepší internetové stránky cestovní společnosti pro rok. 

ByeBye GmbH
Dreischeibenhaus 1
Düsseldorf DE-40211
Tel.:  +49 (0)211 54 27-8900
E-Mail: reservierung@byebye.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Byebye <<<

 

 

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou