LMX International

LMX International

LMX International je vedle německé LMX zodpovědná i pro nizozemský trh. LMX byla založena v roce 2001 a má obchodní sídlo v Lipsku. LMX International naplní všechny Vaše přání, jelikož nabízejí zájezdy do celé Evropy. S velké nabídky si můžete vybrat Váš ideální zájezd. Cestovní kancelář nabízí zájezdy na Baleáry, Kanárské ostrovy, do Řecka a ostatních cílů dovolenkových destinací.

V testu, kde bylo více, jak 80 cestovních kanceláří vyhrál LMX ocenění renomovaného týdeníku Focus Money cenu nejlepší pořadatel zájezdů v roce 2015. Zajímavá je také jejich nabídka šťastný hotel. Vy si zvolíte region, typ stravy a úroveň hotelu. Vy se dozvíte, v jakém hotelu budete ubytování přímo na místě zájezde, dle momentální obsazenosti všech nabízených hotelů. Díky tomu máte možnost ušetřit a ještě se může stát, že se zvýší úroveň vašeho ubytování z tří hvězdičkového na pěti a to vše zcela zdarma.

Můžete si vybrat ideální hotel a to mezi rodinnými hotely nebo hotely pro dospělé. Tak si můžete vybrat zcela optimální hotel. Najděte svojí ideální dovolenou.

LMX International 
Last Minute Express S.L.U.
c/o Drago CC HLS, Local 13
ES-38670 Miraverde - Adeje
Tel.:  +49 3419098740
E-Mail: reservierung@lmx-international.com

Proč zvolit Airstop

Globe18 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou