Nabízíme novou cestovní kancelář Anex Tour

Publikováno 09.01.2018

Punta Cana, Karibský, Dlaně, Hotel, Příroda, BeachNově u nás nabízíme zcela novou cestovní kancelář Anex Tour. Anex Tour jsou novým pořadatelem zájezdů na německém trhu a jejich sídlo se nachází v Düsseldorfu. Nabízejí jedinečně nízké ceny. Jsou již více jak 20 let na mezinárodním trhu. Díky tomu mají perfektní zkušenosti s cestovním ruchem a mohou Vám poskytnout nejvyšší kvalitu. Od roku 2017 nabízejí zájezdy i na německém trhu a vlastní dokonce leteckou společnost Azur Air. Nejoblíbenější destinace jsou okolí Středozemního moře a Dominikánská republika.

U Anex Tour máte možnost si zdarma přebookovat zájezd a také změnit jméno v objednávce, pokud to uděláte do 48 hodin před konáním zájezdu. Mají v nabídce přes 1200 hotelů na Kubě, v Dominikánské Republice, v Hurghádě, Marse Alam, na Turecké riviéře a Mallorce.

Každý hotel je kontrolován pořadatelem zájezdu, díky tomu Vám je zaručena nejvyšší kvalita a fakt, že hotel odpovídá virtuálnímu popisu. U Azur Air může každý pasažér mít jedno palubní zavazadlo do 6 kg a kufr do 20 kg. Dokonce děti mladší jak dva roky mají k dispozici 10 kg zavazadlo. To zaručuje rodičům, že mohou svým nejmenším poskytnout vše, co potřebují.

U Anex Tour nemáte žádné schované poplatky. K cestě obdržíte také zdarma lístek Rail and Fly, se kterým můžete zcela zadarmo cestovat německými vlaky.