Termín a délka
17.4. – 10.6. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Termín a délka
17.4. – 10.6. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Stravování
All inclusive

Zájezd nenalezen

Litujeme, ale Vašemu vyhledávání neodpovídá žádný výsledek.

Změňte parametry vyhledávání, nebo si vyberte ze zájezdů, které se nejvíce podobají Vašemu aktuálnímu výběru.
Zobrazíme zájezdy dle Vámi zadaného místa, datumu, délky a počtu osob. Ostatní parametry odebereme.

O hotelu

Popis je jen orientační. Přesný popis naleznete u konkrétního termínu.
Vrstva:
Hotel se nachází přímo na přístavní promenádě Malecon. Centrum Havany s mnoha nákupními a zábavními podniky, stejně jako restauracemi a bary je jen pár minut chůze od hotelu. Vzdálenost na letiště Havana je asi 18 km.

Vybavení:
Hotel se skládá celkem z 144 pokojů. K vybavení patří vstupní hala s recepcí, restaurace a bar. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén se sluneční terasou. Lehátka jsou k dispozici u bazénu zdarma.

Ubytování:
Prakticky zařízené pokoje mají vlastní koupelnu nebo sprchu / WC, klimatizaci, telefon, satelitní TV a trezor.

Zásobování:
Snídaně je rezervovatelná. Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu.

Důležité informace:
Rádi bychom zdůraznili, že existují dopady na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, např. V případě pandemie, ale také omezení vstupu/výstupu, jakož i obecné dodržování místních předpisů nejsou nikdy vyloučeny.

Poznámka k zájezdům (letový hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o předpisech týkajících se zavazadel a stravování během letu vaší rezervované letecké společnosti, stejně jako vstupní požadavky, destinace a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace naleznete na internetové adrese: LMX Flight and Destination Information (http://www.lmx.info).

Info - Poplatky za check-in

Je třeba vzít na vědomí, že online odbavení musí být provedeno u následujících leteckých společností, jinak vzniknou dodatečné náklady na odbavení na letišti. Časy online odbavení a poplatky na letišti za osobu/dítě jsou následující: online odbavení Sun Express nejdříve 36 hodin a nejpozději 3,5 hodiny před odletem, jinak € 5,00; Online odbavení Eurowings nejdříve 72 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 15 €; TuiFly online check-in nejdříve 48 hodin a nejméně 5 hodin před odletem, jinak € 25 ; Ryanair online check-in nejdříve 24 hodin a nejméně 2 hodiny před odletem, jinak 55 €.

Poznámka k obsazenosti pokojů:
Vezměte prosím na vědomí, že při ubytování s manželskou postelí a několika přistýlkami se sníží užitná plocha pokojů. Proto doporučujeme rezervovat si rodinný pokoj skládající se z jednoho pokoje nebo několika pokojů přímo, pokud jsou k dispozici, v závislosti na dostupnosti a nabídce příslušného hotelu.

Náznak:
Snížená pohyblivost

Vezměte prosím na vědomí, že naše balíčky obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak. Podrobnější informace o této vhodnosti vám však rádi poskytneme na vyžádání s přihlédnutím k vašim potřebám.

Rady:
Chcete-li navštívit Kubu pro turistické účely po dobu až 90 dnů, potřebujete vízum ve formě tzv. "turistické karty". Tato placená turistická karta musí být zakoupena před vstupem do země a lze ji zakoupit na kubánském velvyslanectví v Německu, u některých leteckých společností na letišti nebo prostřednictvím komerčních poskytovatelů na internetu.

Vybavení

  • Přímo na pláži
  • Bazén

Recenze

Celkové hodnocení
61 %
60 %

Služby hotelu

60 %

Pokoj

60 %

Pláž a okolí

60 %

Sport, volný čas

60 %

Strava

Recenze zákazníků AirstopRecenze zákazníků (1)
Všechny recenzeVšechny (0)
60 %
20.1. - 27.1.2011
Ideální pozice hotelu, spokojenost, asi nevhodné pro extra náročné klinety hotelů. V hotelu je obchod se suvenýry a rumem, dále možnost půjčit si automobil nebo naplánovat některý z výletů (Vinales, Tinidad, apod.) Kolem hotelu vede 4 proudá silnice.
60 %

Služby hotelu

60 %

Pokoj

60 %

Pláž a okolí

60 %

Sport, volný čas

60 %

Strava

Zobrazit více