Termín a délka
17.4. – 10.6. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Termín a délka
17.4. – 10.6. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Stravování
All inclusive

Zájezd nenalezen

Litujeme, ale Vašemu vyhledávání neodpovídá žádný výsledek.

Změňte parametry vyhledávání, nebo si vyberte ze zájezdů, které se nejvíce podobají Vašemu aktuálnímu výběru.
Zobrazíme zájezdy dle Vámi zadaného místa, datumu, délky a počtu osob. Ostatní parametry odebereme.

O hotelu

Popis je jen orientační. Přesný popis naleznete u konkrétního termínu.
Vrstva:
Hotel Nina and Beach Club se nachází v Playa del Carmen, cca 950 m od místní pláže Kool Beach. Nejbližší atrakce (Xcaret) je vzdálená 5 km. Bary a restaurace najdete hned vedle hotelu a supermarket, další obchody a noční klub jsou vzdálené jen pár minut chůze. Vzdálenost od letiště je cca 55 km.

Vybavení:
Tento městský hotel byl naposledy zrekonstruován v roce 2015 a skládá se z hlavní a vedlejší budovy s 20 podlažími. K vybavení hotelu patří recepce otevřená 24 hodin denně, lobby, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), hotelový sejf (za poplatek) a směnárna. Prádelna a lékařská služba jsou k dispozici za poplatek. Venku najdete zahradu.

Ubytování:
Standardní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou/WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, stropní veentilátorem, LDC TV a trezorem.

Zásobování:
Snídaně nebo Ultra All Inclusive lze rezervovat. Ultra All Inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu, občerstvení během dne a místní alkoholické a nealkoholické nápoje v inzerovaných časech.

Sport/zábava:
V případě potřeby za poplatek: golfové hřiště (cca 2 km).

Děti:
Chůva (na vyžádání/za poplatek).

Jiný:
- Přijímané platební prostředky: American Express, Diners Club, Euro/Master-Card, JCB a Visa.

Obecné informace Mexiko:
Vezměte prosím na vědomí, že od 01.04.2021 se v Mexiku platí turistická daň. Výše poplatku se liší v závislosti na hotelu a platí se pro všechny hosty od 4 let. Poplatek není zahrnut v ceně zájezdu a musí být zaplacen na letišti ve speciálních terminálech nebo online prostřednictvím webových stránek Visitax (www.visitax.gob.mx). Při odletu bude na letišti vyžadován doklad / potvrzení o zaplacení daně. Pokud to nebude možné, bude vám odepřen přístup do odletové a bezpečnostní zóny. (Změny vyhrazeny)

Vezměte prosím na vědomí, že od 01.02.2023 byla v Cancúnu a na Mayské riviéře do Tulumu a na offshore ostrovech vybírána ekologická daň. Výše poplatku se liší v závislosti na hotelu. Poplatek není zahrnut v ceně zájezdu a je nutné jej uhradit přímo v hotelu. (Změny vyhrazeny)

Důležité informace:
Rádi bychom zdůraznili, že existují dopady na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, např. V případě pandemie, ale také omezení vstupu/výstupu, jakož i obecné dodržování místních předpisů nejsou nikdy vyloučeny.

Poznámka k zájezdům (letový hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o předpisech týkajících se zavazadel a stravování během letu vaší rezervované letecké společnosti, stejně jako vstupní požadavky, destinace a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace naleznete na internetové adrese: LMX Flight and Destination Information (http://www.lmx.info).

Info - Poplatky za check-in

Je třeba vzít na vědomí, že online odbavení musí být provedeno u následujících leteckých společností, jinak vzniknou dodatečné náklady na odbavení na letišti. Časy online odbavení a poplatky na letišti za osobu/dítě jsou následující: online odbavení Sun Express nejdříve 36 hodin a nejpozději 3,5 hodiny před odletem, jinak € 5,00; Online odbavení Eurowings nejdříve 72 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 15 €; TuiFly online check-in nejdříve 48 hodin a nejméně 5 hodin před odletem, jinak € 25 ; Ryanair online check-in nejdříve 24 hodin a nejméně 2 hodiny před odletem, jinak 55 €.

Poznámka k obsazenosti pokojů:
Vezměte prosím na vědomí, že při ubytování s manželskou postelí a několika přistýlkami se sníží užitná plocha pokojů. Proto doporučujeme rezervovat si rodinný pokoj skládající se z jednoho pokoje nebo několika pokojů přímo, pokud jsou k dispozici, v závislosti na dostupnosti a nabídce příslušného hotelu.

Náznak:
Snížená pohyblivost

Vezměte prosím na vědomí, že naše balíčky obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak. Podrobnější informace o této vhodnosti vám však rádi poskytneme na vyžádání s přihlédnutím k vašim potřebám.

Vybavení

  • Potápění
  • Vhodný pro děti
  • Wellness
  • Posilovna
  • Vnitřní bazén
  • Bazén
  • WIFI k dispozici

Recenze

Celkové hodnocení
93 %
90 %

Služby hotelu

90 %

Pokoj

100 %

Pláž a okolí

97 %

Sport, volný čas

83 %

Strava

Recenze zákazníků AirstopRecenze zákazníků (3)
Všechny recenzeVšechny (0)
90 %
17.11. - 26.11.2021
Malý, útulny hotýlek.
70 %

Služby hotelu

70 %

Pokoj

100 %

Pláž a okolí

90 %

Sport, volný čas

50 %

Strava

Zobrazit více
100 %
18.3. - 1.4.2015
Opět Airstop nesklamala.Vše proběhlo k naší spokojenosti.Jen mohu doporučit.Český delegát slovenka Katka je moc milá a se vším okamžitě pomohla.Léčbu u zubaře,reklamaci zakoupené židličky v marketu nebo se zapůjčením skutru na Kozumelu.Přes telefon vše okamžitě zařídila.Moc jí touto cetou děkujeme. Hotel se skládá z více budov v městské zástavbě ale na dobrém místě.
100 %

Služby hotelu

100 %

Pokoj

100 %

Pláž a okolí

100 %

Sport, volný čas

100 %

Strava

Zobrazit více
100 %
4.4. - 18.4.2011
Pokud bychom jeli s manželkou na stejné místo, tak bychom volili stejně. Dobré místo, dobrý personál, dobrá dostupnost. Možnost volby dalších aktivit na místě vč. lodí na ostrov Cozumel s dalšími aktivitami. Hotel je situován přímo na hlavní 5 AV, takže dostupnost na nákupy a noční zábavou přímo před nosem. Na pláž cca. 5-10 minut, po dalších 10 minutách po pláži je pláž absolutně bez lidí. V komplexu hotelu je bazén. Hotel je jakoby vsazen do zeleně a uvnitř komplexu je to takové spíše rodinné. Není to betonový resort typu Cancun, což nám plně vyhovovalo.
100 %

Služby hotelu

100 %

Pokoj

100 %

Pláž a okolí

100 %

Sport, volný čas

100 %

Strava

Zobrazit více