Termín a délka
17.4. – 10.6. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Termín a délka
17.4. – 10.6. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Stravování
Polopenze

Zájezd nenalezen

Litujeme, ale Vašemu vyhledávání neodpovídá žádný výsledek.

Změňte parametry vyhledávání, nebo si vyberte ze zájezdů, které se nejvíce podobají Vašemu aktuálnímu výběru.
Zobrazíme zájezdy dle Vámi zadaného místa, datumu, délky a počtu osob. Ostatní parametry odebereme.

O hotelu

Popis je jen orientační. Přesný popis naleznete u konkrétního termínu.
Zásobování:
Můžete si vybrat z různých možností stravování, jako je nekuřácká restaurace, snídaňová místnost, kavárna a bar. Každé ráno se podává kontinentální snídaně a oběd formou bufetu. K dispozici jsou také speciální pokrmy, včetně dietních. Kromě toho hotel nabízí speciální cateringové služby. Apartmánový hotel nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Ubytování:
Pokoje jsou vybaveny klimatizací a topením. Většina pokojů má standardně balkon. Za dětskou postýlku se účtuje příplatek. Hosté si mohou za poplatek odložit cennosti v trezoru. V kuchyňském koutě je lednice, mini lednička a sporák. TV s plochou obrazovkou je součástí základního vybavení pokojů. V koupelně najdete fén. Ubytování nabízí rodinné pokoje a 22 nekuřáckých pokojů.

Sport/zábava:
Venkovní bazén nabízí osvěžující požitek z koupání. K dispozici je vířivka pro uvolnění svalů a snack bar u bazénu, kde se můžete občerstvit. Na slunné terase s lehátky a slunečníky si můžete užít dovolenou. Zpestření nabízejí různé aktivity, včetně rybaření, plachtění, šnorchlování a pěší turistiky.

Vybavení:
Atraktivní prostředí čeká na hosty ve 22 apartmánech. Přátelský personál recepce vám rád pomůže s jakýmikoli dotazy. K vybavení patří úschovna zavazadel. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Na přepážce s turistickými informacemi vám pomohou s rezervací výletů. Zahrada poskytuje další prostor pro venkovní relaxaci a rekreaci. Apartmánový hotel má také TV místnost a knihovnu. V závislosti na dostupnosti mohou cestující s vlastním vozidlem využívat parkovací místa (zdarma). Mezi nabízené služby patří půjčovna aut, lékařská pomoc, transfer, prádelna, kadeřnictví a prádelna na mince. Aktivní cestovatelé, kteří chtějí prozkoumat okolí na kole, ocení půjčovnu kol (za poplatek). K dispozici je fax, který vám pomůže s obchodními aktivitami.

Vrstva:
Tento apartmánový hotel, ideální pro plážovou rekreaci, se nachází v centru města Agia Pelagia, méně než 5 minut od pláže.

Rady:
Vezměte prosím na vědomí, že všichni hosté, kteří nejsou rezidenty EU, mohou mít problémy s check-intestem v hotelu, zejména v případě "Rezervace pouze v hotelu" v cílové oblasti. V takovém případě jsou hoteliéři oprávněni požadovat dodatečnou platbu na místě nebo odmítnout rezervaci!

Rady:
Vezměte prosím na vědomí, že na místě je třeba uhradit pobytovou taxu (poplatek za použití pro klimatické účely). Částka závisí na počtu hvězdiček hotelu.

Vstupní požadavky pro Řecko:
Němečtí občané (včetně nezletilých) potřebují pro vstup do Řecka cestovní pas.Občanský průkaz, platný dočasný občanský průkaz, cestovní pas nebo dočasný cestovní pas. Děti do 12 let lze také kombinovat s Platný dětský pas vstoupit.

Platnost cestovních dokladů jiných než dočasný průkaz totožnosti musí být ukončena po dobu nejvýše jednoho roku. Vzhledem k tomu, že praxe některých leteckých společností se může při kontrole cestovních dokladů od tohoto nařízení lišit, měli byste se u své letecké společnosti předem informovat o aktuálních předpisech.

Cestování sám nebo pouze s rodičem/opatrovníkem Moll by měli mít u sebe prohlášení o souhlasu rodičů/opatrovníků nebo rodiče/opatrovníka, který s nimi necestuje.

Občané jiných zemí by se měli o vstupních požadavcích informovat na příslušných řeckých velvyslanectvích/konzulátech.

Zdroj: Řecko: Cestovní a bezpečnostní poradenství - Spolkové ministerstvo zahraničních věcí (auswaertiges-amt.de)

(K lednu 2024)

Rady:
Vezměte prosím na vědomí, že u všech hostů ze zemí mimo EU mohou mít "Rezervace pouze pro hotely" v cílové oblasti problémy s přihlášením do hotelu. V takovém případě jsou hoteliéři oprávněni požadovat dodatečnou platbu na místě nebo rezervaci odmítnout!

Vybavení

  • Vhodný pro děti
  • Přímo na pláži
  • Bazén
  • Písečná pláž
  • WIFI k dispozici

Recenze

Celkové hodnocení
72 %
Recenze zákazníků AirstopRecenze zákazníků (0)
Všechny recenzeVšechny (0)

K tomuto hotelu bohužel nemáme recenze zákazníků Airstop. Můžete si přečíst recenze ostatních návštěvníků hotelu.