Termín a délka
14.6. – 7.8. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Termín a délka
14.6. – 7.8. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Stravování
Polopenze

Zájezd nenalezen

Litujeme, ale Vašemu vyhledávání neodpovídá žádný výsledek.

O hotelu Pharae Palace

Popis je jen orientační. Přesný popis naleznete u konkrétního termínu.
Důležité informace:
Rádi bychom zdůraznili, že existují dopady na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, např. V případě pandemie, ale také omezení vstupu/výstupu, jakož i obecné dodržování místních předpisů nejsou nikdy vyloučeny.

Poznámka k obsazenosti pokojů:
Vezměte prosím na vědomí, že pokud jste ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji s několika přistýlkami, užitná plocha pokojů se sníží. Proto vám doporučujeme rezervovat si rodinný pokoj skládající se z jednoho pokoje nebo několika pokojů, v závislosti na dostupnosti a nabídce příslušného hotelu, pokud je k dispozici. Kromě toho velikost poskytovaných lůžek závisí na příslušných regionálních charakteristikách hotelového nábytku.Poznámka k zájezdům (letový hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o předpisech týkajících se zavazadel a stravování během letu vaší rezervované letecké společnosti, stejně jako vstupní požadavky, destinace a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace naleznete na internetové adrese: LMX Flight and Destination Information (http://www.lmx.info).

Info - Poplatky za check-in

Vezměte prosím na vědomí, že online odbavení musí být provedeno u následujících leteckých společností, jinak vám za odbavení na letišti vzniknou dodatečné poplatky. Časy online odbavení a poplatky na letišti za osobu/dítě jsou následující: Sun Express online odbavení nejdříve 36 hodin a nejpozději 3,5 hodiny před odletem, jinak 5,00 € ; Online odbavení Eurowings nejdříve 72 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 15 € ; TuiFly online check-in nejdříve 48 hodin a nejpozději 5 hodin před odletem, jinak 25 € ; Online odbavení Ryanairplus případné předchozí ověření ne dříve než 24 hodin a nejpozději 2 hodiny před odletem, jinak 55 €.

Náznak:
Snížená pohyblivost

Vezměte prosím na vědomí, že naše balíčky obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak. Podrobnější informace o této vhodnosti vám však rádi poskytneme na vyžádání s přihlédnutím k vašim potřebám.

Vybavení

  • Posilovna
  • WIFI k dispozici

Recenze

Celkové hodnocení
77 %
Recenze zákazníků AirstopRecenze zákazníků (0)
Všechny recenzeVšechny (0)

K tomuto hotelu bohužel nemáme recenze zákazníků Airstop. Můžete si přečíst recenze ostatních návštěvníků hotelu.