Termín a délka
17.4. – 10.6. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Termín a délka
17.4. – 10.6. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Stravování
All inclusive

Zájezd nenalezen

Litujeme, ale Vašemu vyhledávání neodpovídá žádný výsledek.

Změňte parametry vyhledávání, nebo si vyberte ze zájezdů, které se nejvíce podobají Vašemu aktuálnímu výběru.
Zobrazíme zájezdy dle Vámi zadaného místa, datumu, délky a počtu osob. Ostatní parametry odebereme.

O hotelu

Popis je jen orientační. Přesný popis naleznete u konkrétního termínu.
Vrstva:
Tento hotel se nachází v Marmarisu, asi 500 m od pláže.

Vybavení:
V domě je výtah a recepce. Ke službám je k dispozici úschovna zavazadel a bezpečnostní schránka. Hosté mohou surfovat po internetu přes Wi-Fi (zdarma). Na přepážce s turistickými informacemi vám pomohou s rezervací výletů. Zahrada poskytuje další prostor pro venkovní relaxaci a rekreaci. K dispozici je také TV místnost. Pokud přijedete autem, můžete jej bezplatně zaparkovat na hotelovém parkovišti. Mezi nabízené služby patří 24hodinová bezpečnostní služba, půjčovna aut, lékařská pomoc, transfer, pokojová služba a kyvadlová doprava. Aktivní cestovatelé, kteří chtějí prozkoumat okolí na kole, ocení půjčovnu kol. K dispozici je fax, který vám pomůže s obchodními aktivitami.

Ubytování:
Pokoje jsou vybaveny klimatizací a topením. Většina pokojů má standardně balkon. Pokoje jsou vybaveny žehličem kalhot, TV a trezorem. V koupelně najdete sprchu a fén. Hotel nabízí rodinné a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava:
Osvěžující osvěžení zaručuje venkovní bazén. Na slunné terase s lehátky a slunečníky si můžete užít dovolenou. Osvěžující nápoje jsou k dispozici ve snack baru u bazénu. K dispozici je celá řada možností, včetně lázní, hammamu a masáží. Noční zábavu zajišťuje živá hudba.

Zásobování:
K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je restaurace, kavárna a bar. Každé ráno se podává výživná snídaně.

Upozorňujeme:
Pokoje typu Economy se obvykle liší od standardních pokojů velikostí, vybavením a umístěním. Tento typ pokoje přiděluje hoteliér nezávisle na místě v závislosti na dostupnosti.

Pokoje se 2 pokoji mohou být v případě potřeby dvoupodlažní nebo dvoupodlažní.

Na určitá zařízení, služby a aktivity mohou být účtovány další poplatky.

Pokud jste si rezervovali cestu bez transferu přes ITT a přijedete do rezervovaného hotelu po 18:00, informujte prosím hoteliéra před příjezdem, aby byla zaručena vaše rezervovaná služba.

Dětské postýlky jsou k dispozici na vyžádání. Můžete být ubytováni v posteli svých rodičů. V případě potřeby je třeba příplatek uhradit na místě.

Upozorňujeme, že check-in do hotelu můžete provést od 15:00 v den příletu (platí i pro noční lety) (v závislosti na místních změnách). V den odjezdu můžete svůj pokoj využívat až do 11:00 (podle místních zvyklostí).

Nabídka rezervace hotelů platí pouze pro účastníky cestovních služeb, kteří si rezervovali let z Německa, Rakouska, Švýcarska nebo zemí Beneluxu, mají bydliště v těchto zemích a mohou poskytnout příslušný důkaz. Hoteliéři jsou oprávněni podpořit dodatečné platby nebo odmítnout rezervaci bez náležitého důkazu na místě.

Informujte se prosím o aktuálních bezpečnostních pokynech Spolkového ministerstva zahraničních věcí pro vaši prázdninovou destinaci na www.auswaertiges-amt.de nebo telefonicky na čísle 030-18172000.

Od začátku října do konce května mohou být některá zařízení / služby omezeny nebo vůbec nabízeny kvůli povětrnostním podmínkám nebo nízkému počtu návštěvníků. Omezení se mohou týkat hotelových zařízení, stravovacích služeb, venkovních zařízení a aktivit. Renovační nebo stavební práce mohou během této doby probíhat v rezervovaném hotelu nebo sousedním hotelu, stejně jako v bezprostřední blízkosti.

COVID-19: Do konce roku 2022 mohou být některá zařízení/služby omezena nebo nejsou nabízena vůbec. Omezení se mohou týkat hotelových zařízení, stravovacích služeb, venkovních zařízení a aktivit.

Snížená pohyblivost

Upozorňujeme že naše souborné služby pro zájezdy nejsou obecně vhodné pro cestující se sníženou pohyblivostí.

(pouze na vyžádání e-mailem)

Vybavení

  • Cyklistika
  • Vhodný pro děti
  • Wellness
  • Bazén
  • Tobogán
  • WIFI k dispozici