Termín a délka
17.4. – 10.6. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Termín a délka
17.4. – 10.6. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Stravování
All inclusive

Zájezd nenalezen

Litujeme, ale Vašemu vyhledávání neodpovídá žádný výsledek.

Změňte parametry vyhledávání, nebo si vyberte ze zájezdů, které se nejvíce podobají Vašemu aktuálnímu výběru.
Zobrazíme zájezdy dle Vámi zadaného místa, datumu, délky a počtu osob. Ostatní parametry odebereme.

O hotelu

Popis je jen orientační. Přesný popis naleznete u konkrétního termínu.
Vrstva:
Tato pláž hotel se nachází přímo na veřejné písečné pláži rekreačního střediska Kleopatra. K dispozici je několik obchodů asi 2 km daleko. K dispozici je také supermarket v dosahu. Hotel je umístěn 1 km od centra města Londýn. Nejbližší město, Antalya, je asi 130 km daleko. Letiště: AYT ca. 121 km, GZP ca. 46 km.

Vybavení:
Klimatizovaný hotel, který se skládá z hlavní budovy a přilehlé budovy, má 37 pokojů rozloženo na 7 podlažích. Krytý prostor zahrnuje lobby, 24-hodinovou recepci, výtah a bar. K dispozici je také TV místnost s místními kanály a satelitní TV. K vybavení patří restaurace s terasou. Bazén zahrnuje sezónní bazén, stejně jako bar u bazénu (sezónní) a samostatný dětský bazén. Hoteloví hosté mají k dispozici lehátka, polštáře a slunečníky u bazénu. Na pláži jsou za poplatek k dispozici lehátka, slunečníky a polštáře.

Ubytování (k dispozici v závislosti na ročním období):
Apartmány (cca 55 m²): Mají vanu nebo sprchu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci (individuálně nastavitelnou a za poplatek), pronájem trezoru, telefon, satelitní TV, mini ledničku (plnění za poplatek), kombinovaný obývací pokoj / ložnice se dvěma rozkládacími pohovkami a kuchyňským koutem, oddělená ložnice a balkon nebo terasa. Za příplatek si lze rezervovat také výhled na moře.

Stravování (k dispozici v závislosti na ročním období):
Bez stravy, se snídaní nebo polopenzí

Polopenze: snídaně a večeře à la carte

Děti (k dispozici v závislosti na ročním období):
- samostatný dětský bazén u bazénu,

Jiný:
- Přijímané platební prostředky: Euro/Master Card, Visa
- úklid, denní úklid,
-Parkoviště
- Napětí: 220 voltů

Kategorie země:
3 klávesy

Informace o zemi Turecko:
Online vízum Turecko:
Vezměte prosím na vědomí, že pro některé národnosti (kromě Německa) bylo elektronické vízum (e-vízum) zavedeno od 10.04.2014. To platí pro dovolenou a služební cesty a je nutné o ni požádat online na www.evisa.gov.tr a vytisknout před zahájením cesty.
Cestující jiných národností by se proto měli informovat na místním velvyslanectví nebo konzulátu o vstupních požadavcích.

Poznámka k pobytu:
Vezměte prosím na vědomí, že rezervace pouze v hotelu do Turecka jsou platné pouze pro účastníky zájezdu, kteří mohou prokázat, že jsou obyvateli Německa, Rakouska, Švýcarska nebo zemí Beneluxu nebo mají letenku z těchto zemí. V případě neexistence odpovídajícího důkazu je hotel na místě oprávněn účtovat příplatek ve výši nejméně 50% nebo zcela odmítnout ubytování.

Poznámka ke staveništi:
Od poloviny října (15.10.) do konce května (31.05.) mohou probíhat renovační a stavební práce ve Vašem rezervovaném hotelu, v sousedních hotelech a v bezprostřední blízkosti.

Obecné informace:
Aktuální informace o koronaviru (Covid-19):
Pro vaši vlastní bezpečnost jsou přijata dalekosáhlá opatření k potlačení pandemie koronaviru ve vaší prázdninové destinaci nebo hotelu. V závislosti na destinaci a regionu to může vést k určitým změnám nebo omezením služeb kvůli oficiálním pokynům v hotelech, což může mít dopad na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity. Kromě toho se mohou na plně očkované, uzdravené nebo neočkované osoby vztahovat odlišné předpisy. Některá zařízení mohou být k dispozici pouze plně očkovaným osobám.

Mimořádné okolnosti způsobené pandemií Corona mohou i nadále vést ke zrušení letů, změnám času / letového řádu, jakož i uzavření hotelů, pozdějšímu otevření hotelů a nadměrnému počtu rezervací - a to i ve velmi krátké době. V těchto případech se budeme snažit nabídnout vám vhodnou alternativu co nejdříve. Pokud budeme muset vaši cestu zrušit kvůli Coroně, budeme vás kontaktovat.

Čas příjezdu:
Věnujte prosím pozornost otevírací době recepce. Pokud plánujete příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte o tom prosím rezervovaný hotel ještě před příjezdem.

Dětské postýlky (neplatí v hotelech pro dospělé):
Dětská postýlka na vyžádání a podle dostupnosti. Můžete být ubytováni v posteli svých rodičů. V případě potřeby je třeba na místě uhradit příplatek.

Snížená pohyblivost:
Z našeho pohledu není hotelový komplex vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Informace o letu:
Informujte se prosím o předpisech týkajících se zavazadel, stravování během letu a odbavení vaší rezervované letecké společnosti na internetu:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformationen

Pokud jste si rezervovali let, přeprava se uskuteční v ekonomické třídě.

Minimální věk:
Vezměte prosím na vědomí, že alespoň jeden účastník rezervace musí být starší 18 let.

Noční lety:
Vezměte prosím na vědomí, že hotelové pokoje jsou k dispozici pouze od 14:00 v den příjezdu. Pokud přijedete do 3:59, obdržíte rezervovaný pokoj okamžitě.

Cestování, bezpečnost a lékařské poradenství:
Vzhledem k našim povinnostem poskytovat informace před uzavřením smlouvy obdržíte aktuální cestovní, bezpečnostní a lékařské informace pro občany EU před provedením rezervace nebo před předáním vaší cestovní kanceláří. Tyto informace vám budou předloženy na internetových portálech před rezervací.

Sezónní omezení:
Vezměte prosím na vědomí, že hotelová zařízení, stravovací služby, venkovní zařízení a aktivity mohou být omezené nebo nemusí být k dispozici vůbec, v závislosti na obsazenosti hotelu a povětrnostních podmínkách. Některé venkovní prostory, stejně jako sportovní a zábavní zařízení mohou být během tohoto období uzavřeny nebo zrušeny, a to bez ohledu na obsazenost a počasí.

Jazyk:
Vezměte prosím na vědomí, že zábava, péče o děti a televizní program nemusí být k dispozici v němčině, pokud není uvedeno v popisu hotelu.

Transfer na místě / speciální nebo sportovní zavazadla:
Vezměte prosím na vědomí, že v některých hotelech budete vysazeni na předepsaných zastávkách v blízkosti vašeho hotelu, namísto vašeho individuálního hotelu/ubytování. Vzhledem k umístění některých hotelů (např. na pěších zónách) v těchto místech nemusí být možné nabídnout službu door-to-door. V takovém případě vás řidiči vysadí na nejbližším možném místě k vašemu ubytování. Dodavatel neodpovídá za přepravu Vašich zavazadel do ubytovacího zařízení.

Žádáme Vás, abyste informovali svou přepravní agenturu a Váš rezervovaný hotel, pokud dojde ke zpoždění Vašeho letu během Vašeho příletu.

Pokud jste si rezervovali cestu bez transferu a dorazíte do rezervovaného hotelu po 18:00, informujte prosím hoteliéra před příjezdem, aby vaše rezervované služby zůstaly zaručeny.

Vezměte prosím na vědomí, že před odjezdem musí být u nás zaregistrována speciální a sportovní zavazadla a náklady na přepravu budou účtovány.

Vybavení

  • Cyklistika
  • Vhodný pro děti
  • Bazén
  • Dětský bazén
  • Písečná pláž
  • WIFI k dispozici

Recenze

Celkové hodnocení
61 %
100 %

Služby hotelu

100 %

Pokoj

100 %

Pláž a okolí

100 %

Sport, volný čas

100 %

Strava

Recenze zákazníků AirstopRecenze zákazníků (2)
Všechny recenzeVšechny (0)
100 %
2.11. - 18.11.2012
Apartmánový hotel si nás získal blizkosťou mora,slušným vybavením,dobrými nákupnými možnosťami v dosahu niekoľkých minút,ochotou personálu a čistotou. Dovolenka trvala 16 dní , ale ani raz sme neriešili žiadnu nepríjemnú situáciu.Ak navštívim túto destináciu do hotela sa určite vrátim. Hotel je veľmi dobre udržiavaný,má pekný a denne čistený bazén s otvorenou reštauraciou a barom.Pláž sa nachádza v úplnej blízkosti cca ani nie 5´chôdze. Tak isto nákupné možnosti ,často sme navštevovali veľkoplošnú predajňu Migros. Pochvalovali sme si aj autobusovú zástavku,takmer priamo pred hotelom,využili sme pri návšteve centra mesta.
100 %

Služby hotelu

100 %

Pokoj

100 %

Pláž a okolí

100 %

Sport, volný čas

100 %

Strava

Zobrazit více
100 %
31.8. - 14.9.2012
doporučuji pro středně náročné klienty, celký dojem velmi dobrý, vše fungovalo bez sebemenších problémů možnost nákupu v marketu MIGROS do 100m od hotelu, poloha vhodná pro rodiny s dětmi, kraj města, pláž 100m, okolí - velké množství nápukních možností
100 %

Služby hotelu

100 %

Pokoj

100 %

Pláž a okolí

100 %

Sport, volný čas

100 %

Strava

Zobrazit více