Termín a délka
22.2. – 16.4. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Termín a délka
22.2. – 16.4. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Stravování
Stravování

Zájezd nenalezen

Litujeme, ale Vašemu vyhledávání neodpovídá žádný výsledek.

Změňte parametry vyhledávání, nebo si vyberte ze zájezdů, které se nejvíce podobají Vašemu aktuálnímu výběru.
Zobrazíme zájezdy dle Vámi zadaného místa, datumu, délky a počtu osob. Ostatní parametry odebereme.

O hotelu

Popis je jen orientační. Přesný popis naleznete u konkrétního termínu.
Vrstva:
Hotel se nachází 900 metrů od pláže, 2,5 km od starobylé části Side, 4 km od Manavgatu a 75 km od letiště Antalya. Dobrý výběr barů, restaurací, nočních klubů a nákupních míst lze nalézt v bezprostřední blízkosti, stejně jako veřejná doprava. Starobylé město Aspendos je asi 55 km daleko.

Vybavení:
Hosté si mohou vybrat ze 4 apartmánů, 52 apartmánů, 4 studií a 20 dvoulůžkových pokojů ve 4podlažní hlavní budově a 4podlažní přístavbě. Check-in a check-out je možný kdykoliv na 24hodinové recepci. Úschovna zavazadel, sejf a směnárna přispívá k pohodlnému pobytu. Hosté mají přístup k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Na přepážce s turistickými informacemi vám pomohou s rezervací výletů. Supermarket a další obchody mohou být použity pro nákupy a procházky. Krásná zahrada a dětské hřiště jsou součástí areálu apartmánového hotelu. K dalšímu vybavení hotelu patří novinový stánek a knihovna. Parkování je k dispozici pro cestující v případě potřeby. Nabízené služby zahrnují pronájem automobilů, lékařskou pomoc, placenou pokojovou službu, budicí službu, prádelnu, kadeřnictví, prádelnu na mince a kyvadlový autobus na místě. K prohlídce okolí je k dispozici služba půjčení jízdních kol.

Ubytování:
Všechny pokoje jsou vybaveny obývacím pokojem, kuchyní a koupelnou, stejně jako klimatizací, individuálně nastavitelným topením a ventilátorem. Ve většině pokojů je balkon standardem. Hosté mohou pohodlně spát na rozkládací pohovce. K dispozici jsou oddělené ložnice. K dispozici jsou také dětské postýlky pro nejmenší hosty. K dispozici je také bezpečnostní schránka a minibar. Kuchyňský kout je vybaven lednicí a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Nejlepší komfort dovolené poskytuje telefon s přímou volbou, TV se satelitními / kabelovými kanály a WiFi. V koupelně najdete sprchu a vanu, fén. Zvláštní komfort v koupelnách poskytují toaletní potřeby.

Sport/zábava:
Venkovní bazénový komplex s dětskou částí nabízí 2 bazény a je ideální pro aktivní odpočinek a pravidelný aqua trénink. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici na sluneční terase. K dispozici je snack bar u bazénu. Ubytování nabízí rozsáhlý venkovní sportovní program včetně plážového volejbalu a jízdy na koni, stejně jako cyklistiku / jízdu na horském kole a tenis za příplatek. Apartmánový hotel nabízí celou řadu vnitřních sportovních aktivit, jako je posilovna, stolní tenis a šipky, stejně jako badminton a kulečník za poplatek. Hotel nabízí různé wellness služby, jako jsou lázně, sauna, hammam, masáže a solárium. Hotelový animační tým nabízí zábavní programy pro děti i dospělé.

Zásobování:
Stravovací zařízení zahrnuje jídelnu, jídelnu a bar. Hosté se stravují v útulné atmosféře v restauraci (kuřácká část a vysoké židličky pro kojence). Apartmánový hotel nabízí rezervovatelné cateringové služby včetně snídaně, polopenze a all inclusive. Na snídaně, obědy a večeře si hosté mohou pomoci sami z bufetu nebo si vybrat z jídelního lístku podle vlastní chuti (k obědu a večeři).

Kreditní karty:
Přijímáme následující kreditní karty: American Express, Visa a MasterCard.

Rezervace pouze v hotelu:
Vezměte prosím na vědomí, že všichni hosté, kteří nejsou rezidenty EU, mohou mít problémy s check-intestem v hotelu, zejména v případě "Rezervace pouze v hotelu" v cílové oblasti. V takovém případě jsou hoteliéři oprávněni požadovat dodatečnou platbu na místě nebo odmítnout rezervaci!

Vybavení, služby, zábava a sportovní vyžití v zimní sezóně:
V zimním období (obvykle Od začátku listopadu do konce března/poloviny dubna) a na začátku a na konci sezóny (duben a říjen) nejsou některá zde uvedená zařízení k dispozici vůbec nebo jen v omezeném rozsahu z důvodu povětrnostních podmínek nebo nízké návštěvnosti. To platí zejména pro plážová zařízení a zařízení u bazénů (slunečníky a lehátka, koupací mola, bazény a plážové bary), venkovní zábavu a sporty (zejména vodní sporty). V mnoha hotelech jsou bazény v zimních měsících udržované nebo zcela vyprázdněné, tobogány/aquaparky nejsou v provozu. V zimní sezóně může být také omezena nabídka a la carte restaurací, snack restaurací a barů nebo může být omezena provozní doba, místo bufetu mohou být jídla podávána formou menu. Venkovní večerní akce budou zrušeny nebo přesunuty do vnitřních prostor. Minikluby často nejsou v zimní sezóně nebo pouze v období školních prázdnin nabízeny vůbec. Pokud je klimatizace součástí vybavení pokoje, bude v zimních měsících využívána jako vytápění.

Vstupní požadavky Turecko:
Němečtí občanés platným cestovním pasem, dětským průkazem totožnosti (od 10 let s fotografií a vstupní státní příslušností "Němec") nebo průkazem totožnosti jsou osvobozeny od vízové povinnosti pro pobyt do 3 měsíců. Pro mladé lidi mladší 15 let, kteří cestují do Turecka bez svých rodičů, musí být u sebe dopis o povolení podepsaný oběma rodiči (v němčině a přeložen do turečtiny). Při vstupu do země s průkazem totožnosti vám turecké celní orgány předají vstupní doklad, který si musíte pečlivě ponechat, protože jej budete muset znovu předložit při opuštění země. Dočasné náhradní doklady vydané Spolkovou pohraniční stráží na německých letištích ("cestovní doklad jako náhrada cestovního pasu") nebudou akceptovány. Dočasné průkazy totožnosti se neuznávají. Záznamy dětí v cestovním pasu rodičů již nejsou platné od 26. června 2012.

Občané jiných národností by se měli informovat o vstupních požadavcích na místním konzulátu / velvyslanectví.

Vybavení

  • Vhodný pro děti
  • Wellness
  • Bazén
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Písečná pláž
  • WIFI k dispozici

Recenze

Celkové hodnocení
80 %
85 %

Služby hotelu

85 %

Pokoj

80 %

Pláž a okolí

45 %

Sport, volný čas

40 %

Strava

Recenze zákazníků AirstopRecenze zákazníků (2)
Všechny recenzeVšechny (0)
80 %
20.6. - 30.6.2023
Pekný hotel z veľkým bazénom super program na večer
80 %

Služby hotelu

70 %

Pokoj

90 %

Pláž a okolí

90 %

Sport, volný čas

80 %

Strava

Zobrazit více
90 %
25.9. - 16.10.2018
Apartmánový hotel je čistý, upravený a příjemný pro bydlení. Je umístěn na okraji města a na pláž vzdálenou cca 2km jezdí od hotelu mikrobus pouze 2x denně , v 10.00 tam ,v 16.00 zpět.Jinak je možno použít městské autobusy a dojít ještě cca půl km pěšky. Hotel je v klidné části města, ovšem noční klid často ruší štěkot potulných psů a časné ranní kokrhání.Pro pobyt bez stravy s vlastním vařením je kuchyňka bohužel nedostatečně vybavena. Při našem příchodu tam byly jen dva neúplné příbory, jedna pánev a čtyři šálky na kávu. Na naši žádost o dovybavení kuchyňky jsme obdrželi 1 hrnec a nůž na krájení,to bylo vše. Až na vybavení kuchyňky vše hodnotíme kladně.
90 %

Služby hotelu

100 %

Pokoj

70 %

Pláž a okolí

0 %

Sport, volný čas

0 %

Strava

Zobrazit více