5 vor Flug

5 vor Flug

Německá cestovní kancelář 5 vor Flug byla založena v roce 2004 a má sídlo v Mnichově. Současně je společně se značkami FTI Touristik a BigXtra součástí skupiny FTI Group, která zaměstnává přes 11 tisíc lidí a je s 8 miliony zákazníků ročně a obratem 4,1 miliardy eur třetím největším pořadatelem zájezdů v Německu. Prodeje skupiny FTI Group představují 15% podíl na německém trhu.

Cestovní kancelář 5VF se specializuje výhradně na last minute zájezdy, které lze zakoupit i několik málo hodin před samotným odletem, a nabízí tak svým zákazníkům možnost cestovat do více než 60 destinací po celém světě za bezkonkurenční ceny na trhu. Spontánní dovolená Vám tak může ušetřit nemalé peníze. Mezi nejoblíbenější země patří Turecko, Řecko, Španělsko, Itálie, Egypt, Dominikánská republika, Kuba, Mexiko, Kanárské ostrovy, Thajsko a Spojené arabské emiráty. Odlétat můžete z Německa, Rakouska, České republiky, Slovenska a Polska.

Společnost FTI Group vlastní více než 50 ubytovacích zařízení v osmi zemích, a to pod značkami Labranda Hotels & Resorts a Design Plus Hotels, Kairaba Hotels & Resorts, Lemon & Soul Hotels, Club Sei a také pod značkou Meeting Point Hotels

CK 5VF je držitelem TÜV certifikátu, který potvrzuje kvalitu služeb cestovní kanceláře, a je podle německého zákona pojištěna proti úpadku u Deutscher Reisesicherungsfonds GmbH, který zaštiťuje německá vláda.

 

5 vor Flug
FTI Touristik GmbH
Landsberger Straße 88
München DE-80339
Tel:+49 (0) 89 710 454 111
E-Mail: kontakt@5vorflug.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře 5 vor Flug <<<

Proč zvolit Airstop

Globe18 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou