5 vor Flug X

5 vor Flug X

5vorFlug X je značka skupiny FTI Group, které mají společné sídlo v německém Mnichově. Byly založeny v roce 2004 a rychle se vypracovala ve třetí největší společnost nabízející last minute zájezdy. Specializují se také na nabídku super last minute zájezdů. Tento druh zájezdů je možné objednat maximálně 8-6 týdnů před zájezdem a minimálně jeden den před odletem. Tato nabídka je ideální pro spontánní dovolenou za úžasné ceny. Společnost Vám garantuje nejnižší ceny a nabízejí denně přes 40 miliónů zájezdů.

Skupina FTI je cestovní kancelář, která byla založena roku 1983 a má svoje sídlo v německém Mnichově. V prvních letech se specializovala na zájezdy na Maltu a přilehlé ostrovy. Od této doby se však firma  rozrostla a nyní je čtvrtá největší cestovní kancelář v Evropě s dceřinou společností ve Švýcarsku a pobočkami v Rakousku, USA, Maltě, Francii a Asii. Další dceřiné společnosti jsou také cestovní kanceláře 5 vor Flug a BigXtra. Skupina FTI má nyní přes 7000 zaměstnanců po celém světě. V letech 2015/2016 cestovali s FTI přes 4,7 milionů zákazníků a měla roční obrat 2,75 miliard Eur. 

Mají širokou nabídku cest pro rodiny a přímořských pobytů v nejkrásnějších středomořských lokalitách. Můžete si prohlédnout krásy antického Řecka nebo si užívat typickou italskou kuchyni s pohledem na Středozemní moře. V nabídce jsou samozřejmě i vzdálené exotické lokality jako Thajsko, Karibik a Singapur. Je ponecháno zcela na Vás jaké krásy našeho světa chcete prozkoumat. 5vorFlug je ověřen TÜV certifikátem.

5 vor Flug X
FTI Touristik GmbH
Landsberger Straße 88
München DE-80339
Tel.:+49 8925251000
E-Mail: kontakt@5vorflug.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře 5 vor Flug X <<<

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou