BigXtra X

BigXtra X

BigXtra Touristik X GmBH jsou jedna z největších společností zabývající se přímým prodejem zájezdů koncovým zákazníkům. Sídlo společnosti je, stejně jako u ostatcích členů FTI Group v německém Mnichově. Společnost se zabývá zájezdy do Spojených arabských emirátů, ale také okružními plavbami nebo krásnými destinacemi v Německu, Rakousku, Italii a Středomoří. Společnost byla založena v roce 2001 a o pět let později se stala součástí skupiny FTI.

Skupina FTI je cestovní kancelář, která existuje již od roku 1983 a své sídlo má v německém Mnichově. V prvních letech pořádala zájezdy hlavně na Maltu a přilehlé ostrovy. Od této doby byl růst firmy však enormní a nyní je čtvrtá největší cestovní kancelář v Evropě s dceřinou společností ve Švýcarsku a pobočkami v Rakousku, USA, Maltě, Francii a Asii. Další dceřiné společnosti jsou také cestovní kanceláře 5 vor Flug a BigXtra. Skupina FTI má nyní přes 7000 zaměstnanců po celém světě. V letech 2015/2016 cestovali s FTI přes 4,7 milionů zákazníků a měla roční obrat 2,75 miliard Eur. 

K nejoblíbenějším lokalitám patří Středozemní moře, Turecko, Malta, Egypt, Italie, ale i vzdálenější cíle jako je například Thajsko

BigXtra Touristik GmbH
Landsberger Strasse 88
München DE-80687
Tel.:+49 89-71045 4200
E-Mail: reisebuero@bigxtra.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře BigXtra X <<<

 

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou