Billa Reisen

Billa Reisen byly založeny v roce 1998 a jsou nyní součástí ITS Reisen, které patří k mezinárdonímu společnosti Rewe. K Rewe patří také ITS, DERTOUR, Meiers Weltreisen, Travelix a Kuoni. K spojení s Billa, nejdůležitější značky skupiny Rewe došlo v roce 2009. Tím vzniknul silný pořadatel zájezdů s pobočkami v Německu, Rakousku a České Republice. 

Skupina Rewe jsou momentálně druhým největším pořadatelem zájezdů na německém trhu s ročním výdělkem přes 2,97 miliard Eur. V roce 1995 expandovali do sousedního Rakouska a v roce 2006 dokonce i do Ruska. Do České republiky přišli již v roce 2009.

S Billa máte jistotu, že cestujete s prověřeným pořadatelem zájezdů. Můžete si vybrat z široké nabídky eurovíkendů, zimního lyžování nebo koupání u moře. Billa Reisen nabízejí také skvělé nabídky pro rodinnou dovolenou. Můžete si vybrat, zda chcete přicestovat vlastní dopravou a objednat si pouze hotel či letní vilu, nebo si můžete vybrat z tisíce leteckých zájezdů a last minute nabídek. K nejoblíbenějším destinacím patří Německo, Rakousko, Turecko a Španělsko.

Billa Reisen/ REWE Austria Touristik GmbH
IZ NÖ-Süd, Strasse 3, Objekt 16
Wiener Neudorf A-2355
Tel.:  +43(0)1-580 99 
E-Mail: itsbilla@itsbilla.co.at

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře ITS Billa <<<

 

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku


Předchozí Další