FTI

FTI

Skupina FTI je cestovní kancelář, která byla založena roku 1983 a má svoje sídlo v německém Mnichově. V prvních letech se specializovala na zájezdy na Maltu a přilehlé ostrovy. Od této doby se však firma rozrostla a nyní je čtvrtá největší cestovní kancelář v Evropě s dceřinou společností ve Švýcarsku a pobočkami v Rakousku, USA, Maltě, Francii a Asii. Další dceřiné společnosti jsou také cestovní kanceláře 5 vor Flug a BigXtra. Skupina FTI má nyní přes 7000 zaměstnanců po celém světě. V letech 2015/2016 cestovali s FTI přes 4,7 milionů zákazníků a měla roční obrat 2,75 miliard Eur.

FTI nabízí cesty do Evropy, ale také například do exotické Asie, slunečné Afriky a temperamentní Latinské Ameriky. Můžete objevovat kulturu evropských měst, relaxovat v Thajsku, Mexiku, Dominikánské republice a jiných exotických destinacích, anebo si můžete užívat překrásného Karibiku při plavbě na zaoceánské lodi. Nabízejí zájezdy, last minut a dokonce také půjčování aut. Můžete se také naučit nový jazyk díky široké škále nabízených jazykových pobytů. Můžete cestovat individuálně a personifikovat si cestu dle Vašich přání. Nebo cestovat ve skupině a užívat si poznávací zájezdy s koupáním a možností ochutnávat místní kulinářské pochoutky. FTI nabízí také cesty s tematickými okruhy jako Winter Special,City & Nightlife a Top 5 Shopping-Metropol. Podle tematických okruhů si můžete zvolit perfektní cíl cesty, který je zcela odpovídá Vašim požadavkům.
Populárními cestovními cíli je Malta, Egypt, Španělsko, Karibik, Dominikánská republika, Thajsko a dalších přes 130 nabízených cestovních destinací.

Tato cestovní společnost vlastní také řetězec hotelů LABRANDA, internetový portál s prodejem letenek fly.de, největší německou společnost s jazykovými zájezdy LAL Sprachreisen. FTI je celosvětově zastoupeno ve více než 10 000 partnerských společnostech, které nabízejí jejich produkty. 

FTI Touristik GmbH
Landsberger Straße 88
München DE-80339
Tel.:+49 8925251000
E-Mail: info@fti.de 

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře FTI <<<

 

 

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou