Zájezdy s FTI

Německá cestovní kancelář FTI Touristik byla založena v roce 1983 a má sídlo v Mnichově. Během své 40 leté historie se z původně malé cestovní kanceláře zaměřené na Maltu stala třetím největším pořadatelem zájezdů v Německu. Společně se značkami 5 vor Flug a BigXtra je součástí skupiny FTI Group, která zaměstnává přes 11 tisíc lidí. Cestuje s ní 8 milionů zákazníků ročně a má obrat 4,1 miliardy eur. Prodeje skupiny FTI Group představují 15 % podíl na německém trhu.

CK FTI nabízí dovolenou do více než 120 zemí světa. Nezaměřuje se pouze na pobytové zájezdy u moře, ale přináší svým klientům i možnost individuálního přístupu pro splnění jejich vysněné dovolené. Nabídky zahrnují možnost zakoupení pouze hotelů, individuálních zájezdů, plaveb nebo městských pobytů. Můžete objevovat kulturu evropských měst, relaxovat na pláži nebo si užívat překrásného Karibiku při plavbě na zaoceánské lodi.

Do hotelového řetězce vlastněného společností FTI Group patří celkem více než 50 ubytovacích zařízení v osmi zemích, a to pod značkami Labranda Hotels & Resorts a Design Plus Hotels, Kairaba Hotels & Resorts, Lemon & Soul Hotels, Club Sei a také pod značkou Meeting Point Hotels.

Cestovní kancelář FTI je vlastníkem TÜV certifikátu, který dokládá kvalitu služeb cestovní kanceláře, a je podle německého zákona pojištěna proti úpadku u Deutscher Reisesicherungsfonds GmbH, který zaštiťuje přímo německá vláda.

 

FTI
Adresa:

FTI

FTI Touristik GmbH

Landsberger Straße 88DE-80339 München

KontaktyTel.:+49 8925251000 Mail:info@fti.de
Globe
18 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
Plane
Garance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
Compass
Největší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
Card
Rezervace online s možností platby platební kartou
20.4. – 13.6. (7–10 dní)
Praha + 14, 2 dospělí
Lokalita
Lokalita
Termín a délka
20.4. – 13.6. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Místo odletu
Praha + 14
Přímé lety
Stravování
Stravování
Úroveň hotelu
a více
Hodnocení hotelu
Hodnocení hotelu
Cena za osobu
Cena za osobu
Typ pokoje
Typ pokoje
Určené pro
Určené pro
Vybavení hotelu
Vybavení hotelu
Bez transferu
Cestovní kancelář
Cestovní kancelář