Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

ITT

ITT Reisen byly založeny před více než 20 lety v německém Düsseldorfu a zaměřují se na cesty do Turecka. V destinacích mají vlastní agentury, jejíž perfektně proškolený personál se starají na místě o stoprocentní spokojenost všech klientů. ITT Reisen jsou skvělé ceny s prvotřídním servisem. Od roku 2006 nabízejí také stavební kameny. S těmi máte možnost si individuálně sestavit vlastní zájezd zcela dle vašich přání a požadavků. Můžete si vybrat vše od letu, transferu, hotelu po pronájem auta. Vše je zcela na vás dle vašich preferencí. Například v balíčku Family Pur máte skvělé nabídky pro celou rodinu a speciálně vytvořené zájezdy rodiny s dětmi. V balíčku s výlety si můžete zcela individuálně vytvořit vlastní výlet, který zcela odpovídá vašim představám.

V posledních letech ITT svou nabídku rozšířila od zájezdů do Turecka po cesty do celého světa. Můžete s nimi odjet na víkendové nákupy do Paříže, na koupání do Karibiku, na šnorchlování do Rudého moře anebo se procházet ulicemi dech beroucího New Yorku. S ITT Welness máte tu možnost si vybrat z rozsáhlé nabídky lázeňských pobytů, které se postarají o vaší relaxaci.

ITT nabízejí velkou nabídku first minute zájezdů, které jsou za skvělé ceny. Mají samozřejmě i výhodné zájezdy a last minute pobyty. Díky možností personifikovat zájezd bude zohledněno každé Vaše přání. ITT nabízejí pro své zákazníky perfektně organizované zájezdy s příjemnými cenami. 

ITT GmbH
Oststrasse 115
DE-40210 Düsseldorf
Tel.:+49 (0)211- 386 90 - 400
E-Mail: service@sunitt.de

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře ITT <<<

 

Dokumenty ke stažení: VOP podmínky CK a pojištění proti úpadku