Zájezdy s TUI Deutschland

Německá cestovní kancelář TUI Deutschland se sídlem v Hannoveru je největším německým pořadatelem zájezdů. Byla založena již v roce 1968 a vznikla spojením tehdejších čtyř velkých německých cestovních kanceláří. Již o rok později v roce 1969 měla 1 milion zákazníků.

Současně je německá cestovní kancelář TUI společně se značkami Airtours a LTUR součástí skupiny TUI Group, celosvětově největšího poskytovatele dovolenkových služeb. CK TUI se pyšní téměř 18% podílem na německém trhu a ročním obratem 7,3 miliardy eur. Ročně s ní na dovolenou vycestuje přes 7 milionů lidí. 

CK TUI nabízí zájezdy do více než 180 destinací pro všechny typy cestujících, od rodin s dětmi až po jednotlivce a páry. V nabídce jsou letecké zájezdy, poznávací zájezdy, dovolené v hotelech, apartmánech, autech nebo lodích.

Skupina TUI Group vlastní letecké společnosti TUI Airways, TUI fly, TUI fly Belgium, TUI fly Netherlands und TUI fly Nordic a více než 400 hotelů. Mezi jejich nejznámější hotelové značky patří Riu, Atlantica, TUI Blue a Robinson. Roční obrat celé skupiny je 16,5 miliardy eur a zaměstnává přes 60 000 lidí.

Je pojištěna proti úpadku u Deutscher Reisesicherungsfonds GmbH, za který ručí přímo německá vláda. Vlastní i certifikát TÜV, který garantuje kvalitu služeb cestovních kanceláří.

TUI Deutschland
Adresa:

TUI Deutschland

TUI Deutschland GmbH

Karl-Wiechert-Allee 23DE-30625 Hannover

Globe
18 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
Plane
Garance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
Compass
Největší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
Card
Rezervace online s možností platby platební kartou
26.7. – 18.9. (7–10 dní)
Praha + 14, 2 dospělí
Lokalita
Lokalita
Termín a délka
26.7. – 18.9. (7–10 dní)
Počet osob
2 dospělí
Místo odletu
Praha + 14
Přímé lety
Stravování
Stravování
Úroveň hotelu
a více
Hodnocení hotelu
Hodnocení hotelu
Cena za osobu
Cena za osobu
Typ pokoje
Typ pokoje
Určené pro
Určené pro
Vybavení hotelu
Vybavení hotelu
Bez transferu
Cestovní kancelář
Cestovní kancelář