TUI Deutschland

TUI Deutschland

TUI je jedna z nejstarších cestovních kanceláří na německém trhu. Byla původně založena v roce 1923, a však do turismu expandovali teprve v roce 1968. Již o tři roky později koupila firma podíly na různých hotelových řetězcích. V roce 1990 se přejmenovala firma na TUI a od roku 2007 jsou největší cestovní kancelář na světě s ročním obratem přes 18 miliard Eur. Sídlo Tui se nachází v Berlíně a Hannoveru.

TUI vlastní přes 300 hotelů, které mají přes 210 000 lůžek ve více jak 30 státech na světě. K tomu patří i vlastní hotelové řetězce jako TUI Blue, Robinson Hotels a nebo RIU Hotels. Vlastní také různé aerolinky a 14 zaoceánských lodí, které patří TUI Cruises anebo Thompson Reisen. Zaměřují se na zájezdy, ale jejich dceřiné společnosti 1-2-Fly a Discount Travel, který nabízejí velice výhodné Last Minute zájezdy.

S TUI můžete cestovat do celého světa. Nabízejí cíle jako Madeiru, Kapverdy, Mexiko, Turecko a Mallorku. Můžete si zvolit mezi pobytem pro páry, svobodné anebo rodiny. Máte samozřejmě také možnost navštívit jedno z evropských měst na prodloužený víkend, abyste poznali krásy evropských metropolí. Můžete také obdivovat krásy Středozemního moře anebo na lodi objevovat exotické cíle jako Dubaj, Bahrajn, Katar a Abu Dhabi. Pokud během dovolené chcete prozkoumat navštívenou zem a poznat bezprostředně jinou kulturu můžete zvolit jednu z okružních cest a můžete jet na safari po Kubě, užívat si grandiózní přírody Namibie a můžete také poznávat přírodní bohatství a kulturní klenoty Evropy. Máte dokonce možnost cestovat s Vašimi čtyřnohými miláčky, jelikož TUI nabízí velkou řadu animal-friendly hotelů. Cestovní kancelář nabízí přes 120 cestovních cílů a na všechny cesty máte od nich záruku vrácení peněz.

TUI Deutschland GmbH
Karl-Weichert-Allee 23
Hannover DE-30625
Tel.: +49 (0)511-56780105
E-Mail: info@tui.info

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře TUI Deutschland <<<

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou