Byli jsme velmi překvapeni, jak kvalitní služby tento hotel má. Přirovnal bych to k Egyptu co se týče moře a počasí, ale s evropským standardem co se týče jídla, ubytování a služeb na hotelu. Protože Robinson spadá pod TUI (Německo), hotel je z 90% plný němců.