Recenze
Info o hotelu
Vybavení hotelu
Přejít do zájezdu
20 %
2.3. - 13.3.2023
Vzhledem k tomu, že jsme se ani jednu noc v hotelu nemohli vyspat, tak doufáme, že už nikdy tento hotel nenavštívíme. Rozhodně to nebyla úroveň 5*, ale dobrá 4*. Hotel poskytuje ubytování turistuům na 1 noc, takže vlny amerických a aijských turistů přehlcují restauraci i wellness.
80 %

Služby hotelu

všichni se velmi snažili, ale personál nás rušil i když měl jasně pomocí červeného tlačítka indikováno NERUŠIT. Rozhodně to nebyla úroveň 5*, ale dobrá 4*. Hotel je starší - adekvátní opotřebení. Dámské šatny ve wellnes odpovídají možná 1* kategorii.
20 %

Pokoj

Nepochopili jsme při nákupu zájezdu, že velký pokoj Superior (připlatili jsme si za vyšší standard) inland view je pokoj v přízemí, u parkoviště, kde celou noc najíždí autobusy s jedno nočními turisty a brzo ráno se k nim přidá zásobování a vyvážení odpadků. Po dohadech nás posunuli o cca 20 m na stejném podlaží do menších pokojů, ale ty alespoň nebyly přímo u odpadků - takže ubyl zápach. Příplatek za jiné pokoje chtěli 1 tis. € na 10 nocí. Bohužel jsme už byli tak vyčerpaní a frustrovaní, že jsme další boj vzdali. Uklízeli každý den - hezky, ale nerespektovali červené tlačítko nerušit, takže když jsme se zkusili dospat alespoň přes den, tak nás budil úklid.
90 %

Pláž a okolí

Dle očekávání - město, veřejná malá pláž a u hotelu mola.
90 %

Sport, volný čas

dobré wellness - jen drobné nedokoonalosti - např. plíseň na dveřích nebo obsluha málo stírala vodu z podlahy, když bylo v bazenu hodně lidí, takže přes veškerou snahu a opatrnost to fakt klouzalo. Personálu, který by to mohl řešit tam bylo hodně. Plavčíci výborní, dávali pozor a usměrňovali děti, které skákali plavcům na hlavy.V okolí je hodně nádherných památek - důvod naší návštěvy.
100 %

Strava

Jídlo výborné, jinde v 5* jsme měli větší výběr, ale OK
Recenze zákazníků AirstopRecenze zákazníků (0)
Všechny recenzeVšechny (0)
Nejnovější
  • Nejoblíbenější

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou