Charisma de Luxe

Turecko
Turecko
Více o hotelu
84 %
79 recenzí
Přidat do oblíbenýchMapa
Recenze
Info o hotelu
Vybavení hotelu
Přejít do zájezdu
20 %
Hana H.
02.03. - 13.03.2023
Vzhledem k tomu, že jsme se ani jednu noc v hotelu nemohli vyspat, tak doufáme, že už nikdy tento hotel nenavštívíme. Rozhodně to nebyla úroveň 5*, ale dobrá 4*. Hotel poskytuje ubytování turistuům na 1 noc, takže vlny amerických a aijských turistů přehlcují restauraci i wellness.
80 %

Služby hotelu

všichni se velmi snažili, ale personál nás rušil i když měl jasně pomocí červeného tlačítka indikováno NERUŠIT. Rozhodně to nebyla úroveň 5*, ale dobrá 4*. Hotel je starší - adekvátní opotřebení. Dámské šatny ve wellnes odpovídají možná 1* kategorii.
20 %

Pokoj

Nepochopili jsme při nákupu zájezdu, že velký pokoj Superior (připlatili jsme si za vyšší standard) inland view je pokoj v přízemí, u parkoviště, kde celou noc najíždí autobusy s jedno nočními turisty a brzo ráno se k nim přidá zásobování a vyvážení odpadků. Po dohadech nás posunuli o cca 20 m na stejném podlaží do menších pokojů, ale ty alespoň nebyly přímo u odpadků - takže ubyl zápach. Příplatek za jiné pokoje chtěli 1 tis. € na 10 nocí. Bohužel jsme už byli tak vyčerpaní a frustrovaní, že jsme další boj vzdali. Uklízeli každý den - hezky, ale nerespektovali červené tlačítko nerušit, takže když jsme se zkusili dospat alespoň přes den, tak nás budil úklid.
90 %

Pláž a okolí

Dle očekávání - město, veřejná malá pláž a u hotelu mola.
90 %

Sport, volný čas

dobré wellness - jen drobné nedokoonalosti - např. plíseň na dveřích nebo obsluha málo stírala vodu z podlahy, když bylo v bazenu hodně lidí, takže přes veškerou snahu a opatrnost to fakt klouzalo. Personálu, který by to mohl řešit tam bylo hodně. Plavčíci výborní, dávali pozor a usměrňovali děti, které skákali plavcům na hlavy.V okolí je hodně nádherných památek - důvod naší návštěvy.
100 %

Strava

Jídlo výborné, jinde v 5* jsme měli větší výběr, ale OK

Ostatní recenze

Recenze našich zákazníků (0)
Všechny recenze (0)
Nejnovější
Nejoblíbenější
Nejnovější
Recenze od našich zákazníků (0)
Všechny recenze (0)
Žádné recenze nebyly nalezeny

Proč zvolit Airstop

Globe17 let Vám přinášíme vysokou kvalitu cestování za skvělé ceny
PlaneGarance stejné ceny jako přímo u cestovní kanceláře
CompassNejvětší německé a české cestovní kanceláře na jednom místě
CardRezervace online s možností platby platební kartou